In Street ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuğba'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

In Street Aldığım Ürün 4 Gün Boyunca Şubede Bekletildi Ve İade Edildi

436görüntüleme
Tuğba
Tuğba 28 Kasım 2020 13:07

20 Kasım'da bir çift Nine West marka spor ayakkabı siparişi verdim kargo 23 Kasımda Gölcük şubeye ulaşmıştır şeklinde anlaşmalı olduğunuz Aras Kargo'dan mesaj geldi ertesi gün tekrar aynı bir sonraki gün yine aynı mesaj geldi dağıtıma çıkarılmayacağını anladığım için cuma günü şubeye gittim ürününüz iade edildi dedi.

Bizler ürün seçmek için zaman harcıyoruz seçtiğimiz ürün birileri tarafından paketleniyor birileri taşımasını yapıyor şubeye kadar getiriyor ve bunca insanın emeği hiçe sayılıp ismini m*** olduğunu öğrendiğim bir kurye tarafından şubenin 100metre ilerisindeki aile sağlığı merkezine ürünü getirme zahmetinde bulunulmuyor eşzamanlı MNG sürat ve PTT Kargo'dan sipariş ettiğim bütün ürünler elime ulaşmışken Aras Kargo kuryelerinin bu ilk lakaytliği değil başka bir kargoyla çalışmanızı öneririm.

In Street Logo
In Street28 Kasım 2020 15:19

Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747​

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler