In Street ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bahadır'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

In Street 2. Ürünü Alan Yarı Fiyat Kampanyası Oyunu!

500görüntüleme
Bahadır
Bahadır 14 Kasım 2020 16:51

Özdilek AVM In Street mağazasından 28.09.2020 tarihinde, 2 çift ayakkabı alana 2. Ürün yarı fiyata kampanyasından ayakkabı aldım. Pahalı olan Lumberjack marka ayakkabıda hiçbir sorun yokken ucuz olan Kinetix marka ayakkabının tabanında yürürken yüksek miktarda ses çıkıyor. 

Ayakkabıyı henüz bir kez giyip deneme fırsatım oldu, evden dışarı çıkar çıkmaz geri gelip ayakkabı değiştirmek zorunda kaldım.Ürünü In Street mağazasına götürüp sorunu belirttim, incelemeye gönderdiler ve sonrasında ürünün fabrikasyon hatası olmadığı şeklinde mesaj gönderip geri gönderdiler.Bir kez dahi giyemediğim ayakkabıya kullanıcı hatası diyorlar.

Anlaşılan In Street mağazası kampanya adı altında sorunlu ürünleri yarı fiyatına satıyor ve malının arkasında durmuyor, bu firmaya hiç yakıştıramadım. Sorunu çözmezlerse Tüketici Mahkemesi'ne giderek hakkımı arayacağım, bu şekilde müşterinin şikayetlerine kulak asmayan bir firmadan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

In Street Logo
In Street14 Kasım 2020 17:43

Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747​

Bahadır
Bahadır23 Kasım 2020 20:10

Yazıklar olsun sizin gibi firmaya, bir kez dahi giyemediğim ayakkabıyı kullanıma bağlı hata statüsünde değerlendiriyorsunuz. İnsanların zar zor kazandığı üç kuruşunu alıp, sorunlu ürünleri satıyorsunuz. Kullanıcı hatası diye değerlendirmeye almıyorsunuz. Hakkımı helal etmiyorum, bir daha sizin gibi bir firmadan asla ürün almayacağım, çevremdekilere de engel olacağım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler