Toplam çözüm sayısı
..
In Street ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erdi'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

In Street 2 Defa Kullanılan Üründe Kullanıcı Kusuru :)

566görüntüleme
Erdi
Erdi 12 Ocak 16:26
In Street 2 Defa Kullanılan Üründe Kullanıcı Kusuru :)
 
in-street-2-defa-kullanilan-urunde-kullanici-kusuru-2.pdfpdf

16-11-2020 tarihinde In Street web sitesinden aldığım Adidas ® marka spor ayakkabıyı 1 gün sonra Metrogarden mağazasında numara değişikliği yaptım. Ayakkabıyı daha sonra 2 defa kullandığım ve sağ ayakkabının ön tarafında açılma olduğunu gördüm. Ayakkabıyı 28.12.2020 tarihinde inceleme/değişim işlemi için Metrogarden mağazasına teslim ettim. Bugün ürünüm hakkında son durum bilgisi için mağaza ile görüşme yaptığımda kullanıcı kaynaklı kusur olduğu için değişim talebi red almış. Sanırım orijinal ayakkabı yerine bana çakma ayakkabı sattılar, ya da kendi kusurlarını müşteri kusuru gibi gösteriyorlar. Gerçekten müşteri memnuniyetine önem veren çok nadir firmalardansınız. Bravo In Street!

In Street Logo
In Street12 Ocak 17:43

Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747​

Erdi
Erdi25 Ocak 17:24

Merhaba, bu firma müşteri şikayetlerine cevap vermekten aciz bir firma. Berbat bir şikayet yönetim süreçleri var. 10 gün önce bir kopyasını kendime attığım maili göremiyorlar. Süreç hakkında son durum bilgisi veremiyorlar. Ve en kötüsü bir backoffice sistemi yok. Tüketici Mahkemesinde görüşmek üzere.

2 Yorum

Erdi
Erdi14 Ocak 10:25
 

In Street müşteri hizmetleri beni aradı. Ancak müsait olamadığım için açamadım. Sonrasında beni aradıkları numaraya geri dönüş yapıp müşteri hizmetleri ile görüştüm ve konuyla ilgili hiçbir kayıta ulaşamadığını iletti. Kimsenin kimseden bilgisi yok!

Erdi
Erdi20 Ocak 10:10
 
In Street 2 Defa Kullanılan Üründe Kullanıcı Kusuru :)
In Street 2 Defa Kullanılan Üründe Kullanıcı Kusuru :)
In Street 2 Defa Kullanılan Üründe Kullanıcı Kusuru :)
+4

Merhaba, Ürüne ait görseller tarafınıza mail atılmıştır. Ayrıca buradan da paylaşıyorum. Acil dönüş rica ederim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler