Burcfoni.com'un Avea Wifi Faturamdan Ödeme Alması!

Demet Ö. |

Avea wifi sınırsız taşınabilir modemim var. Sabit fiyatta her ay düzenli olarak ödeme yapıyorum. Her zaman 70-71 TL arasında ödeme yapıyorum (tüm vergiler dahil). Ödeme gecikmem olmadığı halde bir burç okuma sitesine bakmışım baktığım için beni üye yapmışlar. Bana mesaj geldi üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız diye, bende iptal ettim, üyeliğiniz iptal edilmiştir dendiği halde hala üye olarak benden para çekiyor bu sayfa!

Bu ay şubat ayı için bana 127.25 kr. olarak ödeme geldi. Bu abonelik benim dışımda gerçeklemiştir. Ben bir yere abone olmak için mesaj atmadım, gerekirse mahkemeye kadar taşıyacağım bu olayı. 56 TL'nin iade edilmesini istiyorum.

Bu sayfadan da kesinlikle bir daha tek bir mesaj ve üyelik almak görmek benimle iletişim kurulmasını istemiyorum. İmuneccim müşteri hizmetleriyle konuştuğumda biz ödeme almadık diyor! Avea müşteri hizmetleri bizden değil iMuneccim diyor.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  16:38

  Sayın Demet Ö,

  Talebinizi müşteri hizmetlerimize iletmenize istinaden iade işlemi gerçekleştirilerek şikayetiniz çözüme ulaştırılmıştır.

  İletmek istediğiniz farklı talepleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Müşteri hizmetleri no: 0850 532 08 93

  Saygılarımızla

  Burcfoni.com Müşteri Hizmetleri