01 Mayıs 2013

İmren Turizm Her Şeyi Lafta!

Sahibi çok tatlı dilli yanıltmayacağı adam yoktur emin olun hava alanından başladı problem
tarih verdiler 2 gün gecikmeli ve 5 saat önceden haber verdiler bu akşam gidiyoruz diye neyse hava alanına gittik 3 saat tur şirketi aradık bizim gibi tur şirketi ni arayanları da bulduk yanıltıldık dedik .

3 saat gecikmeli geldiler çok şükür sahibi rahat rehbersiz gittik Ciddeye 5 saat rehber aradık 8 saat sonra Mekke ye gidildi söyledikleri otellerin hepsini yanlış söylemişler yıkılacak bir otele yerleştirdiler Medine de otel 50 metre dediler oda laf çok uzak bir otel kaldık anlayacağınız.

Münir 624 Okunma

Cevaplar

  • Münir22 Mayıs 2013

    sizin sisteminizde ucuz bileti bulduğunuz zaman umreye gidecek hacılarınızı 5 saat önceden arayarak gidiyoruz diye sisteminiz varmı yokmu onu bana cesur olarak yazın arkasından ben sizi arayacagım 1-hangi maduriyeti gidereceksin onu bana anlatırmısın gidiş tarihini 2 gün geciktirdiniz onumu 2-yoksa havalimanında 3 saat sonra ucak kalkıyor deyip hava alanında bizi saatlerce beklettiğinizimi 3-mekkeye giderken ucuz otobus olsun diye 3 otobus değiştirdiğimizinmi 4 söylediğiniz otellerin değilde başka otellerde yatırdığınız maduriyetinmi 5-mesafelerin uzak olduğunun maduriyetininmi 6- daha konuşturma beni ... neyse şikayet imi ettim bu turla gidecek olan umrecilerin hacıların dikkatine kimin haklı olduğuna inanıyorsanız gidin de görün

  • İmren Turizm Temsilcisi02 Mayıs 2013

    biz beyan ettiğimiz otellere yada programa sadık kalıp neyse onu söylemekteyiz ve yapmaktayız heleki otel ismi verip başka bir otele kayıt söz konusu bile değildir. kayıtlarımızda isminizi bulamadık.lütfen isminizi ve size ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası verirseniz konuyu dha detaylı olarak konuşabiliriz. firmamız tarafından eğerki böyle bir konuyla ilgili mağduriyetiniz varsa biz sonuna kadar bunun giderilmesi için elimizden geleni yaparız. teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön