Cevaplar

profile-icon Tanju 21 Ocak 17:17

(Biraz önce yazmıştım ama internet sorun çıkardı. Gerçekleşmedi galiba ) Yukarıdaki iletimden sonra Imperial Tobacco dan bir yetkili beni telefonla arayarak yeni yönetmelik hakkında bilgilendirdi. Açıkçası ben bu kadarını bilmiyordum. İkna oldum elbette. Nazik ve ne dediğini bilen bir arkadaştı. Teşekkür ediyorum kendisine. Dört yıldır ıvory içiyordum. Değiştirmemeye ve burada kalmaya karar verdi. Tekrar teşekkürler.

profile-icon Tanju 21 Ocak 17:00

Yukarıdaki iletimden sonra Imperial Tobacco dan bir yetkili arkadaş beni telefonla arayarak uzun uzadıya ve samimi açıklamalar yaptı. Yeni yönetmelik içeriği ile ilgili bilgi verdi. Açık söyleyeyim bilmiyordum bunları, resmi gazetedeki o maddeyi de buldum ve okudum. Nazik tavırlarından ve açıklamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Fikrim değişti elbette. Dört yıldır Ivory içiyordum. Değiştirmemeye ve devam etmeye karar verdim. Teşekkür ederim.

profile-icon Tanju 21 Ocak 11:52

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ama ben telefonla da ulaşıp sormuştum bir yetkiliye. Çok özensiz ve baştan savma yanıtlar aldım. Artık Davidoff kullanmayacağım.

profile-icon Tanju 21 Ocak 11:51

Yanıt aldım. ( bir yanıt değil aslında, ama gerekli yerlere ulaşmış şikayetim ) teşekkür ediyorum. Saygılar.

Imperial Tobacco Logo Imperial Tobacco 21 Ocak 11:23

Tanju Bey Merhaba, Konu ilgili departmanlara iletilmiştir. En kısa sürede sizlerle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. IMPERIAL TOBACCO TÜTÜN ÜRÜNLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Keçiliköy OSB Mahallesi Ahmet Tütüncüoğlu Cad. No:11 MOSB 3. Kısım Yunusemre/MANİSA Tel : +90 (236) 226 35 00 Fax : +90 (236) 226 35 02

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler