Imperial Tobacco ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kıvanç'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Imperial Tobacco West Gray Üretim Hatası

3.045görüntüleme
Kıvanç
Kıvanç 26 Eylül 2020 18:39

Merhabalar; West Gray kullanıcısıyım. Dün 1 karton almış olduğum west gray sigaranın 1 paketinde görseldeki gibi üretim hatası mevcut almış olduğum yere belirtsem de herhangi bir sonuç alamadım. Konu hakkında nasıl bir çözüm yolu izlememiz gerekmektedir?

Imperial Tobacco Logo
Imperial Tobacco26 Eylül 2020 20:13

Merhaba Kıvanç Bey, Öncelikle West markamızı tercih ettiğiniz ve ürün ile ilgili deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Imperial Tobacco olarak ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti her zaman en önemli önceliklerimiz arasında olmuştur. Buna bağlı olarak da tüm üretimimiz Manisa’daki fabrikamızda uluslararası standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Buna karşın zaman zaman istenmeyen durumlar meydana gelmekte ve sorunlar tespit edilerek bunları giderecek aksiyonlar alınmaktadır. Şikayetinize konu olan ürün ile ilgili elinizdeki numuneyi kalite kontrol ekiplerimiz tarafından incelenebilmesi için aşağıdaki adrese PTT Kargo alıcı ödemeli olarak göndermenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla. IMPERIAL TOBACCO TÜTÜN ÜRÜNLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Keçiliköy OSB Mahallesi Ahmet Tütüncüoğlu Cad. No:11 MOSB 3. Kısım Yunusemre/MANİSA Tel : +90 (236) 226 35 00 Fax : +90 (236) 226 35 02

Kıvanç
Kıvanç18 Ekim 2020 15:04

Merhabalar; Ürünü belirttiğiniz şekilde kargoladım lakin ürün ile alakalı bir sonuç ve mağduriyetimle alakalı herhangi bir geri dönüş alamadım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler