Toplam çözüm sayısı
..
Imperial Tobacco ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Can'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Imperial Tobacco West Blue Ve Gray Ürünlerinde Fiyat Değişimi!

7273görüntüleme
Can
Can 04 Mayıs 2019 18:20

West markalı bazı sigaralarda fiyat indirimi tekel bayiilerin kar oranını düşürdü. Halihazırda düşük kar marjı olan sigara ürünlerinde indirime gidilmesiyle karı daha da azaldı. Esnaf olarak bu durumdan şikayetçiyiz. Gerekenin yapılması ve esnafa da değer verilmesini istiyoruz.

Imperial Tobacco Logo
Imperial Tobacco06 Mayıs 2019 14:13

Can Berk Bey Merhaba, Konu ilgili birimlere iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. IMPERIAL TOBACCO

Can
Can17 Mayıs 2019 20:53

Ürün fiyatı 8.50 oldu ancak bayiilerin karı hâla %4.17. Biz halkın cebinden para çıkmasını değil Kendi kâr marjımızın diğer firmalarda olduğu gibi %5 'e gelmesini istiyoruz. Yaptığınız zam kendi cebinize girmiştir. Bu durum devam ederse tekel bayiiler olarak tüm ürünlerinizde boykota gideceğiz.

1 Yorum

Nurullah
Nurullah04 Eylül 2019 22:56
 

5 yıl oldu mmg lardan aliyodum west ONE simdi bulamıyorum mmg müşteri hizmetlerini aradım problemin kendilerinde olmadığını firma ile iskonto konusunda anlaşma sağlanamadığı için west gurubunu raflardan kaldırdılar simdi burayiokuyan yetli kimse bana 30 karton west ONE göndersin parası neyse verelim not Erzurum'da yasıyorum sigaradan soğudum 3 gündür.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile