Toplam çözüm sayısı
..
Imperial Tobacco ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rıza'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Imperial Tobacco Davidoff Ürünleri Bulunmuyor

6958görüntüleme
Rıza
Rıza 27 Kasım 2019 10:39
Çözüldü Çözüldü
Rıza'nın Teşekkür Mesajı
“İmperial Tobaccı Manisa Merkez'den aradılar. Davidoof Slim ONE sigrasının üzerindeki ONE yazısının White olarak değiştirilmesi gerektiği, bu yüzden de yeniden paket değiştirilmesine ihtiyaç duyulduğu, bu süre zarfında da piyasaya sigara arzında sıkıntılar olduğu tarafıma bildirildi. Hem özür mahiyetinde, hem de ürünün bu günden itibaren dağıtımına yeniden başlanacağı konusunda bilgilendirildim. Şikayetim konusunda hassasiyetle yaklaşarak arayan ve hoşgörü çerçevesi içerisinde müşterisine değer veren İmperial Tobacco ve sabırlı, nazik Müşteri Hizmetlerine Teşekkür ederim.”

Bir bölümü yurt dışı olmak üzere tam 16 yıldır Davidoff sigarası içiyorum. Kırmızı, sarı, mavi ® derken en son beyaz ince ürününüzü içmeye başladım. Son iki haftadır beyazı geçtim diğer ürünleri de bulamaz oldum.

Bazen günde 7-8 yer geziyorum. Farklı sigara içmek zorunda kalıyorum bu da hiç hoş olmuyor. Yasa gereği paket değişikliği var diyorlar anlıyorum ama bu i ürünler piyasadan kaybolmadan planlayıp yapmalıydınız. Bizde mağdur olmazdık.

Bizde diyorum çünkü bu konuda mağdur birçok kişi ile karşılaşıyorum. Amaç bize sigarayı bıraktırmak mı yoksa başka markalara yönlendirmek mi bilemedim. Böyle giderse başka markaya geçeceğim çünkü kötü bir alışkanlıkta olsa içiyorum. Süre uzadıkça alışmak kolay oluru uzadıkça!

Imperial Tobacco Logo
Imperial Tobacco27 Kasım 2019 14:01

Rıza Bey Merhaba, Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu ilgili departmanlara iletilmiştir. En kısa sürede sizlerle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. IMPERIAL TOBACCO TÜTÜN ÜRÜNLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Keçiliköy OSB Mahallesi Ahmet Tütüncüoğlu Cad. No:11 MOSB 3. Kısım Yunusemre/MANİSA Tel : +90 (236) 226 35 00 Fax : +90 (236) 226 35 02

Rıza
Rıza21 Şubat 2020 16:15

Daha önce de bu konuda şikayet yazmıştım. Hadi o zaman paket değişikliği sebebi ile sigarayı bulamaz olmuştum. Peki şimdi ne oldu. Slim ONE 3 haftadır bayilyere gelmiyor. Ankara ilinde bayi bayi gezer hale geldim. Son bir haftadır da bulabilirsem kendimi şanslı görüyorum. Aslında bu şikayeti daha önce yazacaktım. Sebebi ise yeni paket ürünlerin içindeki sigaraların o eski aroması ve kokusunun kalmaması olacaktı. Çok pis kokmaya başladığı gibi boğazıda yakar hale geldi. Kalitede çok kötü düşüş var. Ben en iyi kalite ve alışkanlığımdan dolayı bu markaya en yüksek ücretlerden birini ödüyorum ve karşılığını da almam gerektiğini düşünüyorum. Bu konuyu yazmak varken yine eskiye döndük kötü paketi bile bulamaz olduk. Bu ürünü imal etmeyecekseniz bilelim. Kendimizi ona göre ayarlayalım.

Rıza
Rıza25 Şubat 2020 17:37

İmperial Tobaccı Manisa Merkez'den aradılar. Davidoof Slim ONE sigrasının üzerindeki ONE yazısının White olarak değiştirilmesi gerektiği, bu yüzden de yeniden paket değiştirilmesine ihtiyaç duyulduğu, bu süre zarfında da piyasaya sigara arzında sıkıntılar olduğu tarafıma bildirildi. Hem özür mahiyetinde, hem de ürünün bu günden itibaren dağıtımına yeniden başlanacağı konusunda bilgilendirildim. Şikayetim konusunda hassasiyetle yaklaşarak arayan ve hoşgörü çerçevesi içerisinde müşterisine değer veren İmperial Tobacco ve sabırlı, nazik Müşteri Hizmetlerine Teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
  • 0görüntüleme
  • 02 Eylül 16:04

Merhaba, Davidoff C-Line Blue Tedarik Sorunu yaşıyorum. Hiçbir tekel bayiinde veya büfede bulamıyorum. A-101'de oluyordu, orada da bulamadım. Farklı yorumlar duymaktan yoruldum. Piyasadan çekildi, sigaranızı değiştirin. Lütfen destek olun. Kalktı ise de kamuoyuyla paylaşın lütfen. Saygılarımla.

profile
  • 0görüntüleme
  • 28 Ağustos 11:28

İstanbul’da yaşıyorum ve uzun suredir hiçbir tobacco Shop'ta, bakkalda, markette ve tekel bayiide Davidoff One Slim’i bulamıyorum. Artık çıldıracağım. Bugün tüm sigara satan yerleri tek tek aradım telefonla. Yok yok. Davidoff One Slim’in akıbeti hakkında bilgi almak istiyorum.

profile
  • 0görüntüleme
  • 27 Ağustos 17:12

Merhaba, Davidoff C-Line Blue Tedarik Sorunu yaşıyorum. Hiçbir tekel bayiinde veya büfede bulamıyorum. A-101'de oluyordu, orada da bulamadım. Farklı yorumlar duymaktan yoruldum. Piyasadan çekildi, sigaranızı değiştirin. Lütfen destek olun. Kalktı ise de kamuoyuyla paylaşın lütfen. Saygılarımla.

profile
  • 0görüntüleme
  • 17 Mart 16:02

Kalın One ve Ivory tüketiyorum öncelikle oranı 3 olan One ve Ivory arasındaki Blue Serisini piyasada görmek istiyorum. Çünkü One hafif, Ivory ise ağır gelmekte. Ek olarak, kanun sebebiyle değişen paketlerle kötüleşen sarım ve tütün tadı 12/20 üretimi sigaralarda zirve yaptı. Ne eski hoş tütün kokusu...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
1 Yorum