Cevaplar

profile-icon Furkan 11 Şubat 16:59

Merhaba, Manisa fabrikanızdan yetkili personel mesut bey ile telefonda yaklaşık 20 dakika kadar bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisi gayet açıklayıcı ve anlaşılır şekilde şikayet ve görüşüm hakkında bilgilendirme yaptı. Tarafınıza şikayetim ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Mesut beye ayrıca teşekkürlerimi borç bilirim.

Imperial Tobacco Logo Imperial Tobacco 06 Şubat 14:12

Furkan Bey Merhaba, Öncelikle Davidoff markamızı tercih ettiğiniz ve ürün ile ilgili deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili en kısa sürede sizlerle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. IMPERIAL TOBACCO TÜTÜN ÜRÜNLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Keçiliköy OSB Mahallesi Ahmet Tütüncüoğlu Cad. No:11 MOSB 3. Kısım Yunusemre/MANİSA Tel : +90 (236) 226 35 00 Fax : +90 (236) 226 35 02

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Seyit 06 Temmuz 10:22  

    Furkan bey bende burgundy kullanıcısıyım güzelim sigarayı bozdular. Hala burgundy iciyormusunuz yoksa tavsiye edeceğiniz bir sigara var mı.

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Furkan 12 Ağustos 18:47  

    Merhabalar Seyit Bey. Halen aynı ürünü kullanıyorum. Olmadığı zaman west Navy tercih ediyorum. Hiç bulamazsam Winston paket tercih ediyorum. Fabrika yetkilisi Mesut beyle konuşmamızdan sonra her paketin alt kısmındaki tarihini kontrol ediyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler