08 Nisan 2016

İmmergas Garanti Koşullarını Yerine Getirmediler

Şubat 2016 tarihinde satın almış olduğum İmmergas Alpha kombi'nin su basıncında düşme yaşanmaktadır. Konu ile ilgili şirketi arayıp servis kaydı oluşturmak istedim. Telefona çıkan kişi bana kombiyi kullananın araması gerektiğini söyledi bende arattırdım. Arayan kişiye verilen cevap kombide sorun yok sorun tesisatta denilmiş. Bende şirketi kendim aradım satın almış olduğum kombi su basıncı sorunu yaşıyor ve siz buna telefondan servis göndermeden tesisatta kaçak var teşhisi koyuyorsunuz dedim. Bana verilen cevap büyük olasılıkla sorun tesisatta ve bizler bunun için servis yönlendiremiyoruz gibi saçma bir cevap aldım. Eğer servis gelsin istiyorsanız ücreti 50 TL'denildi. Bende siz bu kombiyi satarken 7 yıl koşulsuz garanti veriyorsunuz yüzde 1 de olsa servis hizmeti verilmesi gerekmektedir dedim. Maalesef yapabileceğim bir şey yok deyip kapattı. Kesinlikle hizmet kalitesi kötü ötesi.

Remzi 3.940 Okunma

Cevaplar

  • Remzi15 Nisan 2016

    Öncelikle kendi problemimi kendim çözmek zorunda kaldım tecrübe oldu. Şirket politikasını gözden geçirmeli bunu bana yardımcı olma çabası içerisinde olan melis hanımın kendisine de ilettim. Marka olarak ürün olarak İmmergas başarılı haksızlık yapmam. Ürünün iyi olması satış sonrası servis hizmeti kalitesi problemli olunca önemsiz kalıyor. Bu konuda önemli olan ve teşekkürü hak eden melis hanımdır. Teşekkürler melis hanım ve kaliteli ürünü olan İmmergas. Hizmet tarzını belirleyen yöneticilere eksi puan veriyorum.

  • İmmergas Temsilcisi08 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, IMMERGAS Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 88 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön