05 Kasım 2015

İmmergas Kesintili Çalışma!

İmmergas kombi bakım ve arıza servisi, Ordu bölgesindeki çalışan, ofis yönetimi ve arıza ekibi tutum ve müşteri iletişimi başarısızdır. Müşteriye gerekli hizmet vermekte gecikmeler olmakta, ve hizmet kalitesi son derece zayıftır. Çalışan servis elamanları bilgi olarak yetersiz olup? Günü kurtarmanın derdindedir.

İmmergas kombi buna en kısa zamanda ciddi çalışmalar yapmalıdır. Son 10 gün içinde Ordu İmmergas servisi ile sürekli iletişimde olmama rağmen kombi kendini devre dışı koyması sorunu halen çözülememiştir.

Cumali 1.418 Okunma

Cevaplar

  • Cumali12 Kasım 2015

    Merhabalar immergas kombi bakım ve arza servisi, ordu bölgesindeki çalışan, ofis yönetimi ve arza ekibi tutum ve müşteri iletişimi başarısızdır. Müşteriye gerekli hizmet vermekte gecikmeler olmakta, ve hizmet kalitesi son derece zayıftır Çalışan servis elamanları bilgi olarak yetersiz olup? Günü kurtarmanın derdindedir. İmmergas kombi buna en kısa zamanda ciddi çalışmalar yapmalıdır. Son 10 gün içinde ordu İmmergas servisi ile sürekli iletişimde olmama rağmen kombi kendini devre dışı koyması sorunu halen çözülememiştir... Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dilerim.

  • Cumali09 Kasım 2015

    Merhabalar, 02.11.2015 tarihinde, kombi arızası için bulunduğumuz ordu İmmergas sevisi tarafından gelen yetkili elaman, kombi (gaz valfi) arızası olduğunu tespit etmiştir. 03.11.2015 tarihinde sevis ile yaptığımız sipariş konuşmasında İstanbul'dan geleceğini 3 iş günü içinde geleceğini ve sorunun çözüleceğini belirtmiştir. 06.11.2015 tarihinde eşim tarafında ordu İmmergas sevisi aranmış ama kendisine 15 gün içinde ancak gelebileceği söylenmiştir. Müşteriye bir hizmet yalan ve yanlış bilgilerle olmaz bizler hizmet bekliyoruz... Konuyla ilgili olarak İmmergas sevisinden şikayetçiyim.

  • Cumali09 Kasım 2015

    02.11.2015 tarihinde ordu İmmergas sevis elamı kombi aırzası gasarmatürü teşhisi konmuştur. 03.11.2015 tarihinde ordu İmmergas sevişi ile yaptığımız telefon görüşmesinde ellerinde yedek olmadığından İstanbul bölgeden geleceğini ve en geç 3 gün içinde arza'nın giderileceğini telefon görüşmesinde belirtmiştir. 06.11.2015 tarihinde eşim servisi aramış ve cevap 15 gün içinde ancak geleceği söylenmiştir. Bu ne tutarsız çalışmadır? Nasıl bir servis bölümüdür? İnsanlar kış mevsiminde acil ihtiyaca cevap veremeyen servis 15 gün demekle dalgamı geçmektedir?. Gereğini yapılmasını arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön