31 Ağustos
#12527031

İmajbet Havale Sorunu

İmajbet denen site zamanında 250 TL havale paramı aldı. O zamandan beri siteyi kullanmıyorum. 250 TL havale etti 10 dakika koymuşlar dekont yolladık 10 dk geçti diye aldılar.

Murat Murat 3.536 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Murat06 Eylül

  Diğer şikayetlerden örnek ben iftira atıyorum

 • Murat06 Eylül

  Ve ben neden sizin gibi insanlara otomatik ödeme verip zarara uğrayacağım ki. Beni tanımadan sadece site üzerinden işlem bilgisi olmayan biri diyorsunuz .

 • Murat06 Eylül

  Şikayet varda hep aynı sorunla açılmış ve ben iftira atıyorum. 10dakika geçerse paranızı yerler inanmayın.

 • Murat06 Eylül

  Tabi tabi bir tek siz haklısını dekont hala elimde. Bankaya gittim her şey elimde. Hesap sahibi arandı ben kazandım o parayı diyor. Asıl siz dolandırıcısınız. CİMER'e şikayetim devam ediyor. Bekleyin.

 • İmajbet Temsilcisi01 Eylül

  Merhaba Sayın Murat S. ; Öncelikle İftira ve ithamlarınız geçersizdir. Çünkü sitemizde belirttiğiniz uslup ile paranın üzerine yatmak gibi herhangi bir işlem yapılmaz. Kaldı ki belirttiğiniz miktarın 100 katı işlemi tek seferde yapan binlerce kullanıcımız bulunuyor. 360 gün sitemizde işlem yapmamış biri olarak 1 sene sonra bu platforma gelip bizi dolandırıcılık ile itham etmenizde gerçekten ilginç. Tüm müşterilerimiz kuralları bilir ve yönlendirmelerimize uyarak GÜVEN içinde havale yada diğer yatırım yöntemlerini kullanarak oyunlara katılabilirler. Sizi tanıyoruz geçtiğimiz 2016 yılında tek kullanımlık hesaplara otomatik ödeme talebi verecek kadar işlem bilgisi olmayan bir bireysiniz. Bu nedenle 1 sene sonra gelip burada bizi Dolandırıcılıkla, paranın üzerine yatmakla ve bu gerçekdışı şikayetinizi oluşturarak hikayenizi okuyan değerli topluluğa yatırım yapmayın diyerek etkilemeye çalışmakla alakalı amacınız nedir bilemiyoruz takdiri değerli ailemize bırakıyoruz. İmajbet Ailesine Duyurulur Saygılarımızla..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler