07 Eylül
#12567108

İmajbet Canlı Bahis Sorunu

07.09.2019 tarihinde CepBank'tan 140 TL para yatırdım. Param çekilmiş fakat oyun sitesine düşmedi. Canlı sohbete bağlandığımda türlü türlü bahaneler söylediler bana. Yıllardır oynadığım ve güvendiğim bir siteydi herkese de tavsiye ederdim fakat bunlarda haksız olmuşlar. Buradan İmajbet'in adminleri 140 TL paramı oyun hesabıma yatırın... CepBank'tan para çekilene kadar (bekliyor) diye gözükür... Ama para çekildi ve hesabımda yok... İşlemin resmini de yüklüyorum... Paramı yatırın.

Picanol Picanol 3.194 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Picanol12 Eylül

    Bana bağlanıp diyorsunuz ki Paranız atm den ne zaman çekildi, hangi il ve hangi ilçede çekildi saat kaçta çekildi vs... Gibi şeyleri öğrenin diyorsunuz bankaya gittim bakalım görevlinin bana dediği maalesef bu bilgileri göremiyoruz... Yine söylüyorum ben CepBank'tan parayı diğer telefon numarama gönderdim ve CepBank şifremi sizin sitenize girdim sizin personeliniz bu parayı çekip ceplerine attılar ama bende mağdur oldum... Buradan İmajbet'e para yatıracak ya da oynayacak arkadaşlarımdan ricam bir jez daha düşünün mağdurum... Her şeyi kılıfına uydurmuşlar hak iddia edemiyorsunuz ona göre aman diyeyim

  • İmajbet Temsilcisi08 Eylül

    Merhaba M. Bey; İmajbet yetkili birimleri ile yapılan görüşme neticesinde işleminizin kontrolü için sizden istenilen evrakları göndermeniz gerektiği, yatırımınıza ait dekont ,hesap özeti ve çekim yapılan bölge bilgisini iletmeniz halinde canlı desteğe bağlanıp yardım talep edebileceğinizin bilgisini almaktayız. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları