21 Aralık 2016 #7256357

İmaginarium Telefon Özellikli Wikywatch Çocuk Saati Çocuklar İçin Değil

Saati çocuğuma aldım, 2 hafta kullandı saat arızalandı. İstinye park İmaginarium firmasına saati götürdüm. Saati teknik servise ileteceklerini söylediler, tamam dedim. Yine 2 hafta bekledim. Wikywatch yetkilileri 499 TL verdiğim saat için (0216) 348** telefon numarasından beni aradı. Saatin su geçirdiği için parça ihtiyacı olduğunu söyledi ve ödemesi olduğunu ilettiler.


İmaginarıum saati satarken su geçirmez diye sattı, ayrıca çocuk saati sudan ne kadar sakınırsak sakınalım elini yıkarken gelen su ile bozulur mu? Daha önce cep telefonu kullanıyordu ve okulda yasak olduğu için Wikywatch aldım. Yani gayet bilinçli bir kullanıcı olduğunu söylemeliyim. Wikywatch yetkilileri biz karışmayız diyor. Ben şunu anlamıyorum. Web sitesinde de göreceğiniz gibi Çin'de 70 TL'ye satılan saati 499 TL'ye almamın sebebi servis ve değişim sorum olmaması, ama şu anda yaşadıklarıma bakın.

Ebru 746 Okunma

Cevaplar

  • İmaginarium Temsilcisi17 Ekim 2017

    Merhabalar, mağazalarımızda satılan wiky watchlar için satış esnasında bilgilendirme broşürü de verilmekte olup; su geçirmez şeklinde bilgi verilmemektedir.Elektronik telefon özelliğinde olan bu saat kullanıcıdan kaynaklı arızaları ücretsi servis desteği ile karşılamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön