07 Şubat 2015

İlya Yayınevi İade Almıyor

Ben daha önce de belirttim. Kitap aldım zorla elime verdiler. Kitapların ağzını dahi açmadım. Bu kitapların parasını veremem zar zor harç parasını yurt parasını topluyorum. Ne kredi var ne burs. Ben geri iade etmek istiyorum. Benim arkadaşın geri almışsınız ama bana geri iade yok dediniz. Lütfen geri alın.


Bana bir sürü yalan söyledi satıcı. Bana taksitlerde sorun yok dedi. Ben kargoyla istediğiniz yere götürürüm dedi ama biz götüremiyoruz dedi. Soğuk havada tek başıma sekiz set eve götürdüm. Birde sekiz set ya ben altı istiyordum daha doğrusu istemedim, düşünüyordum. Bir baktım set hazırlanmış ele verilmiş. Lütfen sizi şikayet etmeden geri alın.

Ayşegül 2.592 Okunma

Cevaplar

  • İlya Yayınevi Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Her şeyden önce okuma oranı düşük olan ülkemizde yayınevimizden kitap alarak ülkemizin kültürel gelişimine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Kitaplarımız ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talep ve şikâyetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden veya 0232 462 75 86 nolu telefonumuzdan müşteri ilişkileri temsilcimiz Burak Aktan ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, İlya İzmir Basım Yayın Medya Yapım Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön