14 Mayıs 2013

İlya Yayınevi İade Edemedim!

Geçen sene nisan ayında bu yayın evinden kitap aldım. Sözleşmede 7 gün içinde iade hakkımın bulunduğu yazıyordu fakat kitaplar her nedense 2 hafta sonra geldi ve ben iade edemedim. Ödemeleri genellikle toplu yapıyorum, 4 set almıştık arkadaşımla. 2 set ben 2 set o ödeyecekti. Ayrı ayrı sözleşme imzaladık 100 liraya yakın bir borcum kaldı fakat benden şu anda 250 lira para istiyorlar .Üstelik icra göndermekle tehdit ediliyorum.

Ödemenin kaydını bizim tutmamız gerektiğini söylüyorlar. Bu şekilde devam ederse gerekirse dava açacağım. Kimsenin benim huzurumu bozmaya hakkı yok. Ayrıca beni değil, arkadaşımı arıyorlar her nedense. Çevirileri de bir hayli kötü.

Merve 808 Okunma

Cevaplar

  • İlya Yayınevi Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Her şeyden önce okuma oranı düşük olan ülkemiz de yayınevimiz den kitap alarak ülkemizin kültürel gelişimine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Kitaplarımız ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, veya 0232-4627586 ve 0507 4509314 nolu telefonumuzdan müşteri ilişkiler temsilcimiz Yaşar İşgörenler'le görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, İlya İzmir basım yayın medya yapım ltd. Şti

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön