Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İlksan ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İlksan Üyelerine Kanser Yardim

5.852
Hasret
Hasret 14 Mart 2022 14:29

Kanser hastalarına yardim yapılıyor sözde 28 Şubat 2022 den önce teşhis konulması gibi bir saçmalık mi var babam 30 yıldır üyeniz ve bu yardımdan yararlanamıyor ben böyle saçmalık görmedim. İnsan mı ayırıyorsunuz hasta mi ayırıyorsunuz böyle bir saçmalık olabilir mi

Benzer Şikayetler

profile
36
3 gün önce

İlksana Depremzede Olduğumuzu Kanıtlayamadık Maalesef

İlksan'a zorunlu üyeyim. Sınıf öğretmeniyim. Depremde evimize ağır hasarlı raporu verildi. Müşteri hizmetlerine bağlanıp durumumu anlatmama rağmen bana dönüş yapılmadı. İstedikleri belgeleri çıkartıp imzalatmaya yazıcı bulamadık bile. Yıkılmayan tek bir yer kalmadı çünkü.

profile
188
4 gün önce

İlksan Afet Yardımı Ödemesini Yapmıyor

İlksan kurumu afet yardım adı altında yapması gereken ödemeyi hala yapmamıştır. 02.03.2023 tarihinde başvurmamıza rağmen hala tarafımıza bir ödeme yapılamamıştır. Deprem olalı 40 günü geçti ama ilksan afet bölgesindeki üyelerine gereken yardımı ivedilikle yerine getirememiştir.

profile
921
1 hafta önce

İlksan Deprem Yardımı Haksızlığı

.. 9 yıldır İlksan üyesiyim ve şu an deprem bölgesi olan Gaziantep İslahiye'de ikamet ediyorum. İlksan, depremzedelere sosyal yardımda bulunacağını açıkladı. Şartlar ise ev sahibi ya da kiracı olmak. Fakat ben babama ait bir dairede ikamet ediyorum ve evimiz hafif hasarlı olduğundan dolayı ev sahib...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

İlksan
İlksan
 

Sayın Üyemiz; Tüm ilksan Üyeleri 28.02.2022 tarihi itibarıyla 15.000.-TL Nakit ödeme ve asistans sağlık destek hizmetlerini kapsayan, Kanser Sağlık Destek Yardımı sigortası kapsamına alınmıştır. İlksan üyelerine Kanser Sağlık Destek Yardımı Sigortası, sigortalı olarak tescil edildikleri tarihten itibaren sigortalı sayılır. Ayrıca, kanser sağlık sigortası, üyeye poliçe kesildikten sonraki tarih olan 28.02.2022 tarihinden sonra tanı konulan hastaları kapsamakta olup, sigortacılık mevzuatına göre iş ve işlemler yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, acil şifalar dileriz.