Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İlksan ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

İlksan Tarafıma Yapılmamış (bilmediğim İçin) Evlilik Çocuk V. S Yardımları

9.754
Serpil
Serpil 30 Mart 2021 16:48

Ben 1994 yılından beri MEB ® öğretmeniyim. İlksan üyesiyim. Ancak yaptığınız hiçbir yardımdan çeşitli nedenlerle haberdar olamamışım. Ne evlilik ne de çocuk, kredi v. S. İlksan' a üye edilip kesintiler nasıl yapılıyorsa herkese adil olunup bizlerin de bu yardımlardan faydalanmamız sağlanmalı... Ben mağduriyetimin giderilmesini yok zaman asımı oldu cümlelerini duymak istemiyorum. Adaletli olunup benim gibi eski bir öğretmenin de hakkı gözetilip bazı sıkıntılar nedeniyle habersiz kalmamızın önemsenmeden tarafıma evlilik, çocuk, v. S yardım yapılmasını istiyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
36
3 gün önce

İlksana Depremzede Olduğumuzu Kanıtlayamadık Maalesef

İlksan'a zorunlu üyeyim. Sınıf öğretmeniyim. Depremde evimize ağır hasarlı raporu verildi. Müşteri hizmetlerine bağlanıp durumumu anlatmama rağmen bana dönüş yapılmadı. İstedikleri belgeleri çıkartıp imzalatmaya yazıcı bulamadık bile. Yıkılmayan tek bir yer kalmadı çünkü.

profile
188
4 gün önce

İlksan Afet Yardımı Ödemesini Yapmıyor

İlksan kurumu afet yardım adı altında yapması gereken ödemeyi hala yapmamıştır. 02.03.2023 tarihinde başvurmamıza rağmen hala tarafımıza bir ödeme yapılamamıştır. Deprem olalı 40 günü geçti ama ilksan afet bölgesindeki üyelerine gereken yardımı ivedilikle yerine getirememiştir.

profile
921
1 hafta önce

İlksan Deprem Yardımı Haksızlığı

.. 9 yıldır İlksan üyesiyim ve şu an deprem bölgesi olan Gaziantep İslahiye'de ikamet ediyorum. İlksan, depremzedelere sosyal yardımda bulunacağını açıkladı. Şartlar ise ev sahibi ya da kiracı olmak. Fakat ben babama ait bir dairede ikamet ediyorum ve evimiz hafif hasarlı olduğundan dolayı ev sahib...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Atıf
Atıf
 

İçi boş bir sandık. Biri savunuyor öbürü karalıyor. Ama gerçekten içi boş bir sandık. Hiçbir yardım almadım bu sandıktan. Onu da geçtim yahu benim paramla otel yapıyorsunuz pahalı fiyat üzerinden bana sadece yüzde 10 indirim yapıyorsun. Yöneticisinin aldığı maaşa bakın. Bu adam o koltuğu oturduktan sonra beni duymaz tabi.

Serap
Serap
 

30 yıllık öğretmenim bende aynı konulardan muzdaribim Bir kez ikraz kullandım Şu an ikraz faizlerinde almış başını gitmiş Ayrılacağım bu kadar ödeme yaptım şimdi ayrılsam çok cüzi bir miktar ödeyecekler onun için emekliye ayrılma az kaldı deyip ödemelere devam ediyorum