Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İlksan ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

İlksan Öğretmen Evi Ücreti

2.257
Hakan
Hakan 02 Ağustos 2022 04:39

İlksan üyesiyim. 24 yıldır İlksan denilen sandığa zorunlu olarak ayda 200 küsur tl para ödüyorum. Geçenlerde İlksan'a ait öğretmenevinde bir gecelik ailecek kalmak istedik. Ama istedikleri para kişi başı 250 yani odaya toplam 750 TL'ydi. Sadece oda ve sabah kahvaltısı için. İşin ilginci dışarıdan gelen herhangi biri de benimle aynı fiyata kalabiliyor. Biz de gidip o fiyata otelde kaldık. Peki benim paramla yapılan bir öğretmenevi nasıl benden başka biriyle aynı parayı ister? Ve durum böyleyken neden zorunlu üyelik devam ediyor?

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
36
3 gün önce

İlksana Depremzede Olduğumuzu Kanıtlayamadık Maalesef

İlksan'a zorunlu üyeyim. Sınıf öğretmeniyim. Depremde evimize ağır hasarlı raporu verildi. Müşteri hizmetlerine bağlanıp durumumu anlatmama rağmen bana dönüş yapılmadı. İstedikleri belgeleri çıkartıp imzalatmaya yazıcı bulamadık bile. Yıkılmayan tek bir yer kalmadı çünkü.

profile
188
4 gün önce

İlksan Afet Yardımı Ödemesini Yapmıyor

İlksan kurumu afet yardım adı altında yapması gereken ödemeyi hala yapmamıştır. 02.03.2023 tarihinde başvurmamıza rağmen hala tarafımıza bir ödeme yapılamamıştır. Deprem olalı 40 günü geçti ama ilksan afet bölgesindeki üyelerine gereken yardımı ivedilikle yerine getirememiştir.

profile
921
1 hafta önce

İlksan Deprem Yardımı Haksızlığı

.. 9 yıldır İlksan üyesiyim ve şu an deprem bölgesi olan Gaziantep İslahiye'de ikamet ediyorum. İlksan, depremzedelere sosyal yardımda bulunacağını açıkladı. Şartlar ise ev sahibi ya da kiracı olmak. Fakat ben babama ait bir dairede ikamet ediyorum ve evimiz hafif hasarlı olduğundan dolayı ev sahib...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Atıf
Atıf
 

Biz öğretmenler böyle olduğumuz sürece her şey müstahak. Dediğinizde o kadar haklısınız ki çıldırmamak elde değil Biz ancak sendika başkalarına çalışıyoruz Ne ilksan'dan 2 çocuğum olduğu halde doğum yardımı aldım Tek kuruş yardım almadım bu sendika dan. Utanmadan otel fiyatı istiyorlar bizden