Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İlksan ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

İlksan Aidat İadesini Faizsiz Ve Kesinti Yaparak İade Ediyor.

7.594
Aycan
Aycan 24 Haziran 2021 10:07

2010 yılından bu yana İlksan üyesiydim alan değişikliğinden dolayı üyelikten çıkmak istedim ve üyeliğim sonlandırıldı. 11 yılın aidat iadesi 6184 lira. Yasal faizi nerede. Üstelik bir de kesinti yapılmış. İmkanı olan hemen çıksın bu kuruluştan. Hiçbir karı falan yok. Mahkemeye başvuracağım.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
36
3 gün önce

İlksana Depremzede Olduğumuzu Kanıtlayamadık Maalesef

İlksan'a zorunlu üyeyim. Sınıf öğretmeniyim. Depremde evimize ağır hasarlı raporu verildi. Müşteri hizmetlerine bağlanıp durumumu anlatmama rağmen bana dönüş yapılmadı. İstedikleri belgeleri çıkartıp imzalatmaya yazıcı bulamadık bile. Yıkılmayan tek bir yer kalmadı çünkü.

profile
188
4 gün önce

İlksan Afet Yardımı Ödemesini Yapmıyor

İlksan kurumu afet yardım adı altında yapması gereken ödemeyi hala yapmamıştır. 02.03.2023 tarihinde başvurmamıza rağmen hala tarafımıza bir ödeme yapılamamıştır. Deprem olalı 40 günü geçti ama ilksan afet bölgesindeki üyelerine gereken yardımı ivedilikle yerine getirememiştir.

profile
921
1 hafta önce

İlksan Deprem Yardımı Haksızlığı

.. 9 yıldır İlksan üyesiyim ve şu an deprem bölgesi olan Gaziantep İslahiye'de ikamet ediyorum. İlksan, depremzedelere sosyal yardımda bulunacağını açıkladı. Şartlar ise ev sahibi ya da kiracı olmak. Fakat ben babama ait bir dairede ikamet ediyorum ve evimiz hafif hasarlı olduğundan dolayı ev sahib...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Merve
Merve
 

Hocam merhaba. Bende ilksan üyelikten ayrılmayı düşünüyorum. Mahkeme sürecini başlattınız mı? Herhangi bir gelişme yaşandı mı?