01 Kasım 2016 #6828195

İlhan Duman Hukuk Bürosu Taksit Yapılmıyor

2 adet Vodafone hattı kullanmaktayım, bazı maddi sıkıntılardan dolayı bir hattımın faturasını 3 dönem ödeyemedim, fakat diğer hattıma ait borç bulunmamasına rağmen sizin tarafından gönderilen bir mesajla adeta şaşkına dönüyorum, mesajı ekim ayının 28'inde gönderdiniz. Bugün ayın 31'i sn. M... . M... . 544560*** numaralı Vodafone borcunuz için icra takibi başlatılacaktır. Ödeme yapmak ve icra takibini durdurmak için acil bizi arayınız. 0212 2173166 arıyorum hepsini ödemek zorundasınız diyorsunuz, taksit yapmıyorsunuz, kredi kartım yok benim. Böyle bir ödeme takibi olamaz. Tüketici Mahkemesi, BİMER, BTK hepsine yazacağım, yaptığınız iş değil. Ne hakla bana bir bilgi ya da uyarı vermeden beni şimdi 2 gün içerisinde ödeme yapmaya mecbur tutarsınız?

Mehmet 3.795 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Kasım 2016

    Belirtildiği üzere hukuk bürosu tarafından dönüş yapıldı ve bir orta yol bulundu keşke bu ilk süreçte yapılsaydı, bende boş yere sitrese girmemiş olurdum. Genede teşekkür ederim...

  • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Mehmet Musaoğlu , şikayetiniz hakkında telefon görüşmemize istinaden , size uygun olan ödeme koşullarını belirlemiş olduk. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Mehmet Musaoğlu , şikayetiniz tarafımıza ulaştı , gerekli kontroller yapılarak sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön