21 Ekim 2016 #6750250

İlhan Duman Hukuk Bürosu Rahatsız Ediyor!

T.C.: 3247607**** M.. A.. Y... Bundan 2 sene öncesine kadar önce Vodafone borcumu İlhan Duman avukatlık ortaklığı tebliğ ettiğinde M.. M..S....in yanında çalıştığımda bildirdiler. Borcu maaşımdan kesmeleri için işverene ulaşmışlardı. O da borcu kapattı o dönemde. Şimdi İlhan Duman avukatlık ortaklığı denilen firma telefonlarıma tehdit gibi mesajlar çekiyor. Banka hesaplarınıza haciz konulacaktır gibisinden. Bu konu hakkında yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Mehmet 4.171 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet06 Kasım 2016

  Merhaba Çalıştığım firma olan Kitaptık yayın dağıtım firmasının muhasebesine ulaştığınızda Mehmet Ali Yıldız'ın borcu yüzünden muhasebesine maaş kesintisi yapılması için ihtar çektiğinizde Mehmet Murat sezer tarafından 2015 in 1. veya 2. ayında ödeme size yapılmıştır. T.C. No:17684392864. Gerekli kontrollerin sağlanmasını rica ediyorum. Gerekirse ödemenin nasıl ve kim tarafından yapıldığı sorgulaması için Mehmet Murat Sezer'in bilgisine başvurunuz. Ben kendisi ile görüşmüyorum ve konuşmuyorum. Şayet bana bu borç için tekrar-tekrar rahatsız edileceksem. Ben şu an telefon kullanmıyorum Eğer ulaşmak isterseniz. E-mail adresim mhmt. Ali. Yıldı[email protected], mhmt. Yıldı[email protected], (e-maili aradaki boşluklar yok küçük harflerle yazınız).

 • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi03 Kasım 2016

  Sayın Mehmet Ali Yıldız , irtibat numaranızdan size ulaşamamaktayız. Belirttiğiniz ödeme konusunda bazı detay bilgilere ihtiyaç duymaktayız. 0212 272 53 40 ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi02 Kasım 2016

  Sayın Mehmet Ali Yıldız , ödemenin gerçekleştiği ay ve yıl detayı bulunmakta mıdır ? Saygılarımızla.

 • Mehmet02 Kasım 2016

  Merhabalar. Bana ulaşmam için e-mail adresi veremediğiniz için buaradan yazıyorum. Borçumu daha önceki çalıştığım firma sahibim olan; m. m. Sezer T.C. Kimlik No,:17684392864 size ödeyi ATM yoluyla sizin vermiş olduğunuz hesap numarasına yatırmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Size Hayırlı İşler... .

 • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi02 Kasım 2016

  Sayın Mehmet Ali Yıldız , belirttiğiniz mail adresinize bir çok kez mail gönderimi gerçekleştirildi. Tekrar kontrol etmenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla.

 • Mehmet02 Kasım 2016

  Canan hanım yurt dışındayım. Lütfen bu mhmt. Ali. [email protected] email adresine sizinle bilgi e-malini atmanızı rica ediyorum.

 • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Mehmet Ali Yıldız , şikayetiniz hakkında sizi aradık , ancak ulaşamadık. 0212 272 53 40 ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Mehmet30 Ekim 2016

  Merhaba Canan hanım e-mailinizi alamadım. Tekrar yollarsanız T.C. kimlik numarasını size iletebilirim. Mhmt. Ali. [email protected] [email protected] teşekkürler...

 • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın Mehmet Ali Yıldız , şikayetiniz hakkında tarafımıza evrak göndereceğinizi telefon görüşmemizde teyit etmiştik. Evraklarınızı beklemekteyiz. Saygılarımızla.

 • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın Mehmet Ali Yıldız , şikayetiniz tarafımıza ulaştı , detaylı kontroller yapılarak sizinle irtibata geçilecektir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön