İlhan Duman Hukuk Bürosu Olmayan Borç İçin Aradılar!!

Soner E. |

İlgili firma tarafından Vodafone fatura borcum olduğu bilgisini aldım. Fakat telefonda görüştüğüm kişiye faturalı hat kullanmıyorum dediğimde kızgın bir ifadeyle 08.2015 faturası dedi. Fakat ben o zaman da faturalı hat kullanmıyorum deyince sinirlenip telefonu kapattı. Garip bir iş ben bir şey anlamadım. Kontörlü hat kullanıyorum ama fatura borcum çıkıyor. Tamam daha önce faturalı kullanıyordum ama söylediği tarihte borcum olma ihtimali yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  10:30

  Sayın Soner E.,


  Borcunuzu tekrar sorgulatın şeklinde tarafımızca yönlendirilmenizin sebebi hukuk
  bürolarına devredilen dosyaların,borç bakiyelerinin her bayide görüntülenmemesi olup ana
  bayilerde ilgili ekranlara ulaşım sağlanıyor olmasıdır.

  Ayrıca 0**6 5*98*5* nolu Vodafone hattınızın dosyası 15.08.2015 tarihli faturanın ödenmemesi nedeni ile Vodafone tarafından hukuk büromuza takibi yapılması için 20.03.2016 tarihinde
  gönderilmiştir.

  Aboneler evrak ve faturalarını Vodafone Müşteri Hizmetlerinden talep etmeliler.Evrak temini vb... işlemler hukuk büromuzun sorumluluğunda değildir.

  Ancak memnuniyetinizi sağlamak ve size yardımcı olabilmek adına fatura talebinizi Vodafone ilettik. Faturanız e-mail adresine gönderilmiştir.

  Bilgilerinize,

 • Soner E.
  11 Temmuz
  13:38

  Firma tarafından az önce tekrar arandım. Arada geçen sürede Vodafone müşteri hizmetleri ve Vodafone yetkili merkezlerine giderek geçmişe dönük borç sorgulattım, durumu kendilerine izah ettim ve hiçbir şekilde borcunuz bulunmamaktadır cevabını Vodafone yetkililerinden aldım. Bu durumu hukuk bürosundan arayan kişiye anlattığımda tekrar sorgulatın cevabını aldım. Borcum olmadığı bilgisini almama rağmen hala sorgulatın diye ısrar edilmektedir. Borcumun olduğunun evrakını bana gönderin ödeme yapayım diyorum evrakı da göndermiyorlar. Bir hukuk bürosu nasıl böyle gayri resmi işlere bulaşabiliyor anlam verebilmiş değilim. Evrakları gönderin diyorum onu da göndermiyorlar. Bu saçmalığa bir son verin!

 • Soner E.
  05 Temmuz
  14:13

  Vodafone müşteri hizmetleri ve Vodafone merkezi ile yapmış olduğum görüşme sonucunda hiçbir şekilde borcum olmadığı bilgisini aldım. Bu yönelttiğiniz borcun aslı bulunmamaktadır. Ayrıca ilgili dönemde başka operatörde bulunmaktaydım. Lütfen bu yanlışlığı düzeltin.

 • 01 Temmuz
  16:31

  Sayın Soner E. ,

  Telefon görüşmemizde Vodafone ile bilgileri teyit edeceğinizi belirttiniz , tekrar dönüş yapmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla.

 • 01 Temmuz
  16:06

  Sayın Soner E. ,

  şikayetiniz tarafımıza ulaştı , gerekli incelemeleri yaparak sizinle irtibata geçeceğiz.

  Saygılarımızla.