11 Ağustos 2016

İlhan Duman Hukuk Bürosu Geç Yapılan Borç Bilgilendirmesi ve Yapıldığı Gün Akabinde Hemen Ödeme Tale

2012 yılında kullandığım kapattığım bir Vodafone hattıma borcum kalmış 2 fatura. Tabi bu borçtan benim 2012 yılından bugüne kadar hiç haberim olmuyor. Kimse hiçbir bilgilendirme ya da uyarı yapmıyor (Halen farklı bir numara da olsa Vodafone müşterisi olduğum halde) Bugün bir SMS ile İlhan Duman Hukuk Bürosu borcum olduğunu ödemezsem avukatlık masraflarının da ekleneceğini söylüyor. İnsanlık hali durumum müsait olmayabilir süre istiyorum ancak 2 gün süre verebileceklerini belirttiler. Böyle bir ödeme takibi olamaz. Öncelik hata benimdir ödenmemiş faturam kalmış ama kardeşim adresim belli ve hala ben yıllardır Vodafone müşterisiyim sen nasıl bugüne kadar bana bir bilgi ya da uyarı vermezsin de beni şimdi 2 gün içerisinde ödeme yapmaya mecbur tutarsın!

Özlem 2.696 Okunma

Cevaplar

  • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Sayın Özlem Ç. , şikayetinize istinaden telefon ile yaptığımız görüşmede belirttiğimiz gibi ; 15/06/2012 - 15/07/2012 yılına ait faturalarınızın ödenmemesi nedeniyle borcunuz Vodafone tarafından avukatlık büromuza 28/07/2016 tarihinde gönderilmiştir. Bilgileri teyit ederek ödeme tarihi hakkında sizlerle mutabık kaldık. İlginiz için teşekkürler. Saygılarımızla.

  • İlhan Duman Hukuk Bürosu Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Sayın Özlem Ç. , ilettiğiniz şikayetiniz tarafımıza ulaştı , konu hakkında gerekli kontroller yapılarak sizinle irtibata geçilecektir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön