İlhan Duman Hukuk Bürosu Çalışanları Yaptığı Tek Şey Taciz!

Hakan Ö. |

Çalışanların hepsi hiçbir bilgiye sahip değiller. Kimsenin birbirinden haberi yok ve sadece saygısız
konuşmasını biliyorlar, hesap sormasını biliyorlar ve en güzel yaptığı şey hepsi dahil telefonu suratıma kapatmak oluyor. Özellikle icra departmanında ki Z***** hanımdan bilhassa şikayetçiyim! Kendisine Salı gününden beri ulaşamıyorum ve konuştuğum kişilere özellikle beni aramasını belirtiyorum. Sadece borcunuz var borcunuzu ödeyin diye ve mesajlarla taciz etmesini biliyorlar.

Borcu ödedikten sonra kimsenin bir şey yaptığı yok ve ayrıca internet sayfalarında şikayet bölümü hata veriyor kimse şikayet oluşturmasın diye yetkililerin bana geri dönüş yapmasını rica ederim...

Etiketler :

Hizmet - Ürün Kalite Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  17:22

  Merhaba Hakan Bey ; Dosyanıza 05.10.2015 tarihinde yapmış olduğunuz ödeme ile dosyanız kapatılmıştır. Şikayetiniz telefonun konuşmanız bitmeden sonlandırılması ise kalite ve süreç değerlendirme gereği konuşma kaydınız dinlenecektir.

  Şikayet var sitesinde şikayet yazılmasını engelleyici herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Şikayet yazmak istediğinizde sizin bilgisayarınızdan kaynaklı bir internet kesintisi olmuş olabilir.

  Size geri dönüş yapılmış ancak ulaşılamamıştır.

  Bilgilerinize
  Saygılarımızla