08 Haziran 2015

İlgisiz ve Ulaşılamayan Yurtiçi Kargo Şubesi!

Hepsiburada.com üzerinden yaptığımız bir alışverişi yanlış adrese götürdüler. Daha sonra biz adres değişikliği yaparak ürünün acil olarak yeni bir adrese teslimini istedik. Ancak en az 100 kere aramamıza rağmen Yurtiçi Kargo Bolu şubesine ulaşamadık.

444 99 99 çağrı merkezini aradık onlarda şubelerine ulaşamadılar ve ürünümüz 6 gün gelmedi.

Sonra ürün iadesini yaptığımız halde ürünü farklı bir adrese teslim etmişler.

Bu kadar ciddiyetsiz bir firma daha görmedim.

Şükrü 245 Okunma

Cevaplar

 • Şükrü19 Haziran 2015

  Şikayetimizi dinlediniz ama hala 15 gün geçti şubeden ürünü iade almak için kimseyi göndermiyorsunuz Şubeye telefon ile ulaşılamıyor bile. Sorunumuz hala çözülmedi.

 • Şükrü11 Haziran 2015

  Kesinlikle sorun çözülmedi. Bolu şubeniz gelip ürünü teslim dahi almıyor. Hem yanlış yere götürüp yanlış kişiye teslim ediyorlar. hem de iade almıyorlar

 • Şükrü09 Haziran 2015

  Hepsiburada.com üzerinden aldığımız bir ürünü hatalı olarak gönderen Yurtiçi Kargo, Hepsiburada.com üzerinden iade talep ettiğimiz ve iade koduyla iade edeceğimiz kargoyu teslim almıyor. Bahane olarak hata kodu geçersiz diyorlar. Ancak kod geçerli. Zaten kargo tesliminden bu yana bizi ciddi derecede rahatsız ettiler.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Haziran 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön