İlgisiz Ve Sonuçsuz Superonline!

Ergican Ö. |

52424*** numaralı Turkcell Superonline abonesiyiz. Haziran ayı itibariyle tarafımıza bilgi verilmeden taahhüdümüz bittiği için ödediğimizin 2 katı fatura kesen Superonlie ile görüşmelerimiz sonucu mağduriyetimizi anlattık ve haklı bulunduk. Kayıtlarda mevcuttur. Ardından 16 Ağustos itibariyle 4x4'lük paketlerine geçiş için çağrı merkezlerinden başvuru yaptık. 7 iş günü içinde geçişin tamamlanacağını, telefon hattının ve modemin değişimi ile internetin kullanılabileceğini bildirdiler.

Fakat modem değişikliği ve telefon hattının geçişi müşteri olarak bizim şahsi çabalarımızla tam 5 hafta sonra 26 Eylül'de yapıldı. Modem bağlandıktan sonra da internet bağlantısı sorunu yaşıyoruz. 1 haftadır sorunun çözüleceğine dair taahhütler veriliyor fakat ilgilenen biri veya düzeltilen bir durum yok. Telefonda 25 dk bekletiliyoruz. Sürekli mağdur durumdayız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  10:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.10.2016 10:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Ekim
  09:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE