Serkant A. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ediyorum:)

İlgisiz, Umursamaz Vestel Çözüm Merkezi...

Serkant A. |

55pf9090 Vestel markalı televizyonumda yazılım sorunu var. 4 defa servis gelmesine rağmen sorun giderilemedi. Bende değişim ya da iade talebinde bulundum son kez gelen servis elemanlarına. Onlarda kontrollerini yaptıktan sonra sorunla ilgili ve benim talebimle birlikte kayıt açarak merkeze bildirimde bulundular. 12/08/2015 tarihinde bu kayıtlar tutuldu. Bu geçen sürede tam 3 kez Vestel müşteri merkezini arayıp ne karar alındığını öğrenmek istememe rağmen biz bilmiyoruz çözüm merkezi size ulaşarak sorununuzu çözecektir denildi. 1 aydır çözüm merkezinin lütfedipte beni aramasını bekliyorum. Hiç istemesem de en son çare buraya yazmak kaldı maalesef.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkant A.
  09 Ekim
  10:13

  Kurumsal olarak Vestel e, sattığı ürünlerin arkasında durduğu ve sorunları çözüme odaklı çözüm merkezi çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • Serkant A.
  08 Ekim
  10:00

  Teşekkür ediyorum:)

 • Serkant A.
  08 Ekim
  10:00

  Biraz meşakkatli bir süreçle olsa dahi sattıkları ürünün arkasında durarak en ufacık sorun çıkarmadan televizyonu geri alarak ücret iadesinde bulundukları için Vestel e teşekkür ediyorum. Çözüm merkezinede hernekadar ulaşmak zor olsada ellerinden geleni yaparak sorunun çözülmesindeki katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Şu bir gerçekki her markada sorun çıkıyor önemli olan müşteriyi yormadan satılan ürünün arkasında durmak. Daha önce de kazanlı ütü ve tost makinasında yaşadığım sorunsuz yenisiyle değişim politikasını televizyonda iade alarak gerçekleştiren Vestel kesinlikle sattığı malın arkasında duruyor. Takdir edilmesi gerektiğine inanıyorum.

 • Serkant A.
  08 Eylül
  09:42

  Şikayetime cevap verilmesinden sonra5 gün geçmesine rağmen halen Vestel tarafından ne arandım ne de soruldum. Anlaşılan bir çözümleri yok. En azından arayıp çözümlerinin olmadığını söyleselerdi bari. Vestel çözümsüzlük merkezi... ... ... .

 • Serkant A.
  03 Eylül
  22:13

  Ben 1 aydır aranmadığımı ve 3 defa müşteri hizmetlerini arayıp çözüm beklediğimi söylememe rağmen siz halen ^^Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. ^^ diyorsnuz. Çok ironik değil mi?

 • 03 Eylül
  13:41

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ