06 Ocak 2014

İlgisiz TTNET!

2 gündür internetim yok. Arıza kaydı bıraktım ancak TTNET'in tek söylediği beklemem gerektiği. Arıza düzeltildiğinde bana dönülecekmiş zaten ben bilgisayarın başındayım arıza düzelince ben size haber vereyim isterseniz. Arıza için her aradığımda farklı bir bilgi veriliyor yok altyapıdan ( ki böyle bir durum olsa komşumda aynı altyapıyı kullanan farklı bir şirketin adsl çalışmazdı ), yok santralden, bağlantıları kontrol ettiniz mi, bir açıp kapayalım vs.

Aylık abone ücretini alırken çok güzel ancak işiniz düştü mü vay halinize. TTNET'den ricam eğer bu mesajı okuyorsanız bana kopyala yapıştır cevap vermeyin. Müşteri hizmetlerinden o cevapları 2 gündür alıyorum.

Emre 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön