19 Eylül 2014

İlgisiz Samsung Hiç Bir Çözüm Üretmedi.

Şikayetimi 9 ay önce bildirmiştim maalesef hala çözülmedi bu nedenle tekrarlıyorum. 2010 yılında babamlara aldığımız buzdolabının dondurucu kısmında alt ön panelde kendiliğinden çatlama meydana geldi, servis yetkilisi geldi fotoğraflarını çekti ama cevap gelmedi. Aylar sonra tekrar servisi aradığımızda, merkezden garanti süresi dolduğu için işlem yapılamayacağı söylendi.

Garanti süresi biter bitmez niye çatlar, bu durumda ailemin mağduriyeti nasıl giderilecek, artık kendi ayıplarını mağdur etmeyecek şekilde kapatmaları gerekiyor, bunun için çok geciktiler. Garanti süresini ek ücretle uzatmadığımız için mi mağdur duruma düşüyoruz, öyleyse o dönem ki uzatma ücretini verelim sorunu artık çözün.

Birsel 382 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Temsilcisi24 Eylül 2014

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Birsel23 Eylül 2014

  nasıl bir işlem yapacağınızı gerçekten merakla bekliyorum, başka bir müşterinizden de bu sitede özel mesaj aldım, aynı sorunu yaşadığını ve nasıl bir sonuç aldığımı sormuş, sonuç ortada. demek ki bu problemi sadece biz yaşamıyoruz. bir buzdolabının dondurucu kısmının, garanti süresi biter bitmez kendiliğinden çatlaması akıl almaz bir olay. üstelik çatlayan kısım o kadar ince ki, samsung nasıl böyle kalitesiz bir ürün üretir aklım almıyor. Üstelik samsung kalitesini annemlere ben anlatmıştım, ve arçelik almak istemelerine rağmen ısrarla samsung buzdolabı almalarını söylemiştim, kendim de samsung buzdoalbı almıştım. inanın şimdi çok pişmanım, müşteriyi bu kadar mağdur edebileceklerini hiç düşünememiştim. Şimdi evime gelip soran herkese aynı şeyi anlatıyorum " samsung ürünün arkasında durmuyor ve ayıplı mal satıyor"...

 • Samsung Temsilcisi22 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön