18 Temmuz 2016

İlgi Tur Ramazan Ayını Mahveden Tur Firması..

Mübarek Ramazan Aynını ailemle Kutsal topraklarda geçirmek için İlgi Tur aracılığı ile Ramazan Umresi Programına kayıt yaptırdık ve ücretini de 4 ay önceden yatırdık. Normalde Ramazan başlamadan gitmemiz gerekmesine rağmen yaklaşık 10 gündür oyalanıyoruz.

Her gün tamam haber vereceğiz diyorlar. Ramazanın 3. günü ve hala yola çıkamadık. Ramazan Umre'si bu saatten sonra ne anlamı kaldı? İş yerinden yıllık izin alıp herkesle vedalaştım ama şimdi insan içine çıkacak yüzüm kalmadı.

Her gören sen daha gitmedin mi diye soruyor. Ramazan ayıdır sabır ayıdır diyorum ama sabredecek güç kalmadı. Böyle firma olmaz. Çektiğimiz sorun anlatmakla bitmez. Bu saatten sonra gitsek bile kaybettiğimiz 10 gün nasıl geri gelecek?

Murat K. 3.381 Okunma

Cevaplar

  • İlgi Tour Müşteri Temsilcisi24 Mart

    sayın murat bey ramazanın 5. günü de mekke ye giriş yaptınız. bu şikayetiniz daha gitmeden önce firmamız hakkında ne kadar ön yargılı olduğunuzu gösteriyor. umreden geldikten sonra herhangi bir şikayet bildiriminiz olmamış demek ki vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmışsınız. bi zahmet yazınızı kaldırmanızı rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön