18 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5675971

İlgi Tur Ankara Ramazan Ayını Mahveden Tur Firması

Mübarek Ramazan Aynını ailemle Kutsal topraklarda geçirmek için İlgi Tur aracılığı ile Ramazan Umresi Programına kayıt yaptırdık ve ücretini de 4 ay önceden yatırdık. Normalde Ramazan başlamadan gitmemiz gerekmesine rağmen yaklaşık 10 gündür oyalanıyoruz.


Her gün tamam haber vereceğiz diyorlar. Ramazanın 3. günü ve hala yola çıkamadık. Ramazan Umre'si bu saatten sonra ne anlamı kaldı? İş yerinden yıllık izin alıp herkesle vedalaştım ama şimdi insan içine çıkacak yüzüm kalmadı.


Her gören sen daha gitmedin mi diye soruyor. Ramazan ayıdır sabır ayıdır diyorum ama sabredecek güç kalmadı. Böyle firma olmaz. Çektiğimiz sorun anlatmakla bitmez. Bu saatten sonra gitsek bile kaybettiğimiz 10 gün nasıl geri gelecek?

Murat 5.155 Okunma

Cevaplar

  • İlgi Tour Ankara Temsilcisi20 Mayıs 2017

    sayın Murat K. bey tur ücretini 4 ay önceden yatırdınız doğrudur. ancak şunu da belirtmiş olsaydınız kampanyadan faydalanmak adına 1600 usd yerine 1300 usd ödedik. İndirimden faydalandık demeniz gerekirdi. ramazan ayı başlangıcı 06 haziran 2016 iken sizler 10 haziran 2016 tarihinde Mekke ye hareket ettiniz. sizler vizelerde yaşanabilecek gecikme ve kota olaylarından haberdar olmadığınızdan dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan firmalar tarafından mağdur edildiğinizi düşünüyorsunuz. İnsan içine çıkacak yüzüm kalmadı diye yazmışsınız gittiğiniz yer turistik ziyaret için yapılan bir tur değildir. malatya dan yazılan yolcularımız 4 gün geç gitmelerine rağmen 38 gün yerine 45 gün kalmışlardır. ve bu 5 gün için yolculardan fark talep edilmemiştir. 4 gün ramazandan kaybınız olsa bile gün olarak 38 günlük umre turuna katılıp 45 gün de gelmiştir yolcularımız ve siz dışında memnuniyetsizlik sorunu olmamıştır. ve ilan tarihiniz 18 temmuz 2017 bu şikayeti suudi arabistandan dödükten sonra yapmışsınız. gitmeden önce yapmanız gerekirdi.

  • İlgi Tour Ankara Temsilcisi24 Mart 2017

    sayın murat bey ramazanın 5. günü de mekke ye giriş yaptınız. bu şikayetiniz daha gitmeden önce firmamız hakkında ne kadar ön yargılı olduğunuzu gösteriyor. umreden geldikten sonra herhangi bir şikayet bildiriminiz olmamış demek ki vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmışsınız. bi zahmet yazınızı kaldırmanızı rica ederiz.

Ziyaretçi Yorumları