28 Haziran 2016

İklimsa Servis Gelmiyor ve Sanırım Kışın Gelecek!

İklimsa firmasından sigma marka bir klima aldım. Kurulum için aradığımda İzmir Karşıyaka'da 3 adet telefon numarası verdiler 2 haftadır ulaşmaya çalışıyorum 2 tanesi zaten hiçbir zaman telefonu açmadı 1 tanesi de açtı fakat servise hala gelmedi ve ne zaman geleceği konusunda da hiçbir bilgi vermedi.Klimayı aldım evime getirdim ve öylece bekliyorum kurulumu ben yaptırırsam garantiden çıkıyor, onları beklerseniz ise gelip kurulumu kimse yapmıyor.
Satana kadar ilgi alaka on numara ama sattıktan sonra sizi umursamayan klasik bir firma daha karşınızda işte aldığım güne kızarak iade etme sürecine gireceğim ve o süreci de şimdi siz tahmin edin nasıl geçecek?

Zafer 714 Okunma

Cevaplar

  • Zafer13 Temmuz 2016

    Berbat bir servis anlayışı, sıfır hizmet, dikkate alınmayan müşteri, verilmeyen hizmet, her işlemlde utanmadan sıkılmadan alınan ücretler, tamamıyla yerine getirilmeyen hizmetler, bizim işimiz değil değil diyerek klimayı monte etmeden gidip sizi çaresizce bırakan anlayış.

  • İklimsa Temsilcisi28 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla İklimsa Asist Merkezi 0850 222 55 46/ www.iklimsa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön