27 Ağustos 2015 #3489498

İklimsa Arızayı Gideremediler!

2 hafta önce klima arızası Halikarnas İklimsa servisine iletildi. Bankamızla sadece bakım anlaşması olduğu için Manisa'da bulanan yetkili servise başvurmamızı söylediler. Bunun üzerine Manisa'da bulunan yeni kazancı İklimsa servisine bildirdik.


Geçen hafta aradığımda arkadaşlarının il dışında olduğunu geldiklerinde ileteceklerini söyleyip beni sürekli oyaladılar. En son 11/08/2015 tarihinde aradığımda biz size bilgi vereceğiz deyip telefonu kapattılar. Sonra 12/08/2015 tarihinde saat: 11.30 gibi servis geldi. Dışarıda bulunan üniteyi açtılar kapattılar. Bankanın bekleme solunda bulunan diğer tavan tipi klimanın içini açıp bir parça aldılar diğer bozuk klimada denediler arızayı gideremediler.

Aynur 505 Okunma

Cevaplar

  • Aynur31 Ağustos 2015

    Konusunda uzman personellerle, müşterisine deger veren yetkili servis firma sahibiyle çalışmalısınız. Bankaya tamirat işi ile ilgili olarak telefonla defalarca aramama rağmen servis yönlendirilmedi. İl dışında olduklarını gelince bizi arayacaklarını söylediler. Ama ne arayan oldu nede soran. 10 gün sonra geldiklerinde arızalı olan klimayı açtılar kontrol ettiler bir sonuca varmadan kapatıp gittiler. Giderlerken servisten gelen çalışan klimanın bakımını kim yaptıysa o firmayı çağırsaydınız. (Kaymağını kim yediyse onlar gelseydi.) deyip gitti. Klimanın servis bakımı ile ilgili olarak Bankamız halikasnas yetkili servisiyle anlaşma yapmış. Bu bakım işinden 2 ay sonra arıza meydana geldi. halikarnas servisini aradım. Bizim sadeve bakımla ilgili bir anlaşmamız vardı. Arıza için bulunduğunuz yerdeki firmayı arayın dediler. Kısacası ne İZMİR'deki nede MANİSA'daki iki firmadan da memnun değiliz. Personelle ilgili şikayetimi belirtmek üzere yenikazancı firmasının sahibiyle görüştüm. Personelinin böyle bir şey yapmayacağını söyleyerek bana internet üzerinden randevu almamı söyledi. Klima için ilk olarak geldiklerinde ben yine telefonla arızayı bildirmiştim. Madem telefonla servis kaydı açtırılamıyorda o zaman niye müdahale ettiler.

  • İklimsa Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, İklimsa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, İletisim Bilgileri : İklimsa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 46 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.iklimsa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön