İklimsa Yapılmayan Klima Montajı.

Mehmet İ. |

Hepsiburada.com'dan 8716**** sipariş numarasıyla klima satın aldım. 23.06.2016'da klima elime ulaştı. İzmir'de ikamet etmekteyim, bu yüzden İzmir'deki İklimsa yetkili servisleriyle iletişime geçtim. Hepsi yaklaşık 1 ay sonrasına randevu verdiklerini söyledi. Bunun üzerine ana merkezi aradım çözüm için, geri dönüş yapacaklarını söylediler.

24.06.2016 tarihinde geri dönüş yaptılar, yardımcı olamayacaklarını söylediler. Klimayı satıyorlar, sonrasında montaj hizmeti vermiyorlar. Kurumsal firma olmanın gereği buymuş demek ki.

Ayrıca buradan mesaj yazıyorum, gelsin klimanın garantisini başlatsınlar. Parası neyse veririm başka klimacıya taktırırım.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet İ.
  27 Haziran
  18:30

  Bugün aradılar, yardımcı olamayacaklarını servislerin verdiği süreye uymamı istediler. Ben de başka servisi aradım, garantisini kullanmadan parasını vererek yarın kurdurtacağım, anlaştım... Ben İklimsa'dan klima alarak bir hata yaptım adına güvenerek, benimki çok önemli değil ama okuyan varsa uzak dursun diye yazıyorum.

 • 27 Haziran
  09:22

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  İklimsa Asist Merkezi

  0850 222 55 46/ www.iklimsa.com