İki Haftadır PTT Kartımla İşlem Yapamıyorum.

Turgay G. |

PTT kartımla geçen hafta aydınlıkevler PTTmatikten para çekmeye kalktım (hesapta 433 TL vardı) çekemedim PTT'den aldım. Şimdi az önce belsin PTT matik'ten çekmeye kalktım yine aynı. Ne oluyor ya beceremiyor musunuz yoksa başka bankalara mı gidelim? 4441788 'i aradım müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Bütün bilgileri doğru girmeme rağmen yanlış uyarısı veriyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Hizmet - Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay G.
  29 Ocak
  20:25

  öyle bir geri dönüş yaptılarki tam bir yalancı durumuna düşürüldüm. bundan sonra aynı olduğunda bir vatandaş eşliğinde cep le görüntü alacağım noterden onaylatıp mahkemeye gideceğim

 • 27 Ocak
  14:20

  Değerli Müşterimiz,

  İlgi: 25/01/2016 tarihli ve 4735086 sayılı şikayet başvurunuz

  Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz bu kapsamda tarafımızdan incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır.

  İlgili başvurunuza istinaden tarafınızla 25/01/2016 tarihinde telefon ile görüşülmüş, konu daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-10925 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, e-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.
  Şikayetiniz sonuçlandığında e-posta adresinize gerekli bildirimde bulunulacaktır.

  Ayrıca Çağrı Merkezimiz 7/24 hizmetinizde olup, Çağrı Merkezimiz üzerinden PTT Kart işlemlerinin yapılabilmesi için, PTT işyerlerimizden kartınız için telefon şifresi almanız durumunda işlem sağlayabilirsiniz.

  Söz konusu yakınmaya sebebiyet veren durumdan dolayı üzüntülerimizi bildirir, şikâyetinizde belirttiğiniz görüş ve önerilerinizin Şirketimizce de ayrıca dikkate alınacağı hususunda bilginizi rica eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr