12 Eylül

İkea'da Nakliye Ve Montaj Sorunu.

10 gün öncesinde İkea'dan yeni ev için yatak odası, oturma odası mutfak olmak üzere bir eve ait tüm alışverişimi, İkea kurumsal kullanarak yaptım. Her şeyin evime geleceğini ve benim herhangi bir işlem kesinlikle yapmayacağım belirtildi. 2 gün sonra gelen ürünler için 9 gün sonrasına montaj randevusu verildi. Buna rağmen gelen ürünlerde hatalar çıktı ve aynı zamanda ödediğim ücrete dahil olan ürüne kurulum dahi yapılamadan ekip ayrıldı. Elimde şu an geçen 15 gün ve hala eşyasız bırakılmam dışında herhangi bir şey yok. İkea'yı bir daha asla tercih etmeyeceğim.

Ali 2.648 Okunma

Cevaplar

  • Ali 25 Eylül

    Merhaba, yaklaşık 1 ay önce satın aldığım ürünlerden yatak bazası üretim hatası dolayısıyla İkea tarafından montajı yapılamadı. Planlanan tarhite hatalı parça değişimi sağlamaması yanı sıra, en ufak bir bilgi dahi verilmedi İkea tarafından. 1 ay gibi bir süredir evimde hatalı montajı yapılamayan İkea parçalarıyla yaşıyorum. Lütfen İkea yerine yerel ve bize ait olan markaları tercih edin, feci bir planlama ve şirket politikasına sahip İkea'yı tercih etmeyin.

  • Ali 14 Eylül

    İkea'dan 15 gün önce aldığım ürünlerin montajı için 10 gün bekledim, ürünler hatalı çıktı ve montajı yapılamadı. Şu an için arayan, bilgi veren veya durumu çözmeye çalışan dahi yok. Evimde kutular ve hatalı parçalar ile yaşamak durumunda kaldım. İkea'dan alışveriş yaparken lütfen 2 kere düşünün, ödediğiniz 800 TL montaj ücretine rağmen mağdur olmak istemiyorsanız.

  • İkea Temsilcisi12 Eylül

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için 09:00 – 22:00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap