11 Haziran
#12097663

IKEA'nın Kötü Nakliye Ve Montaj Hizmeti!

IKEA Bayrampaşa'dan almış olduğum yatak odası takımı için 07.06.2019 Cuma nakliyesi cumartesi kurulumu gerçekleştirilecek vaadiyle tarafımdan 550 TL ücret alındı. Cuma günü dolap kapağı nakliye aracında koca bir delik oluşturulmuş şekilde evime bırakıldı. Ertesi gün gelen montaj ekibi haklı olarak kuramayız kayıt açtıracağız değişim için dediler ve gittiler.


Pazar günü aradık pazartesi dediler, bugün aradık salı evden ayrılmayın geleceğiz dediler ve bütün gün beklememe rağmen gelmediler. Kendilerine Çarşamba akşamından sonra evde olmayacağımı iletmeme rağmen Cumartesi bitmesi gereken işi beceremeyip kendi beceriksizlik ve hatalarıyla bizi mağdur ettiler. Kötü bir montaj - nakliye hizmetiyle ve ödediğim 550 TL'lik montaj nakliye ücretimle rezil oldum.

Fidan Fidan 1.915 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • IKEA Temsilcisi11 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları