19 Şubat
#11608352

İkea'dan Aldığım Sürahi Kalitesiz Ve Sağlıksız!

Ekim ayında eşim Bayrampaşa Forum İstanbul İkea’dan 365 mantar kapaksürahi almıştı. Çok beğendiğim için eşim sadece bu sürahiyi almak için gitmiş almıştı. Ancak aldırdığıma çok pişman oldum. Çok beğendiğim sürahi çok kalitesiz çıktı. Her su içmemizde kötü bir koku. Çocuğumda var bu sürahiden su içiyordu. Sürahiyi bulaşık makinesinde dahi yıkamadım hep ayrı elimde yıkadım kapağını sadece su ile yıkayıp hemen kurulamama rağmen rengi tuhaf oluşmuştu. Uygun kapakta bulamadım kapaksız kullanmak mümkün değil olduğu gibi çöpe attım.


Mantar tıpalı baharatlıklarımda var onlarda hiçbir sorun yaşamıyorum ama bu sürahi beni çileden çıkardı. Bir daha asla İkea'dan bir şey almayacağım. Paramıza yazık. Çok kötü kokuda yapıyor sağlığımıza da yazık. Neden bu kadar kalitesiz ürün sunuyorsunuz anlamıyorum. Çok yazık.

Burcu Burcu 1.471 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • IKEA Temsilcisi19 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler