07 Eylül
#12565534

IKEA'da Fatura Saklama Sorunsalı

2015'te aldığımız L koltuk 2016 yılında kırıldı. İrsaliye faturasını buldum ve üzerinde bir dolu numara yazıyor yok efendim olmazmış faturanın altındaki 8 haneli numara lazımmış lütfen söyleyin 5 yıldır evdeki aldığınız her şeyin faturasını nasıl muhafaza ediyorsunuz ya?


Bu koltuğu başka bir yerden almış olmam değil mi sizin ürününüz bu bir eksper göndereceksiniz sadece bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum misafirime yatak bile açamıyorum.


Yani kolları kırık açılacak yeri tutmuyor artık bir yardımcı olun uyarsaydınız bizde aile karttan alırdık hep yokuş hep yokuş irsaliye faturası olmasaydı elinizde kesin onu isterdiniz. Rica ediyorum sattığınız ürünlerinize sahip çıkın.

Seda Seda 1.237 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Seda11 Eylül

    Sevgili birgül hanım bana faturama ulaşıp mağduriyetimin giderileceğini söylemiştiniz fakat bugün başka bir arkadaş arıyor ve ulaşamadıklarını iddia ediyor. Ben size ya da başka bir personelinize telefonda sevk irsaliyesiyle ilgili bir bilgi vermemiş olmama rağmen bana ''sizin verdiğiniz sevk irsaliyesindeki bilgilerle faturanıza ulaşamıyorum''denildi. Ben sizinle sevk irsaliyesindeki hiçbir bilgiyi paylaşmadım ama ona ulaşabildiniz? Ayrıca sevk irsaliyesi üzerindeki fatura numarası zaten mevcut o fatura numarasından sisteminizden faturaya ulaşılabileceği biliniyor. Ben nakliyemi kendim yaptım size tarih ve saat veriyorum mutlaka sisteminizden ulaşılır bu faturaya ve arkadaş bana ulaşamayacağını söylemiş olmasına rağmen defalarca bir de beni telefonda dakikalarca bekletti muhtemelen molaya çıktı ve döndüğünde bana baktım ulaşamıyorum dedi değişik hiçbir şey yok beni bekletmeden önce de aynı şeyi söylemiştiniz. Bir eksper göndermek kendi müşterinize bu kadar zor olmamalı.

  • IKEA Temsilcisi07 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler