27 Ağustos 2013 #1977571

İkea Zedelenmiş Ürünü İade Almıyor!

26 Ağustos 2013'de 664 TL değerinde tekli yatak odası dolabı aldık. Evde montajını yapmak için kutuyu açtık ve kenar deliklerini açtığımızda zedeli olduğunu fark ettik, montaj yaparken kapanır diye montaj yaptık fakat deliklerinden ayrıldı. Ertesi günü ürünü iade etmek için İkea Bayrampaşa mağazasına gittik ve iade edemeyeceklerini montaj hatası olduğunu iddia ettiler.


Zedelenmiş ürün nasıl montaj hatası olabilir? Yıllardır sizden ürün alıyoruz ve evimizde montaj yapıyoruz. Bu tür durum olmadı, tamamen ürünün kalitesizliği.


Tüketici haklarına ve her türlü kanuni yollara başvuracağımızı, her türlü basın yayına durumu acilen avukatımız aracılığıyla ileteceğimizi bildirmek isterim.

Nese 303 Okunma

Cevaplar

  • Nese01 Eylül 2013

    Sayın yetkili, İkea benimle kesinlikle iletişime geçmemiştir. Yasal hakkım ve tüketici mahkemesi, basın yayın v.s. her türlü şikayetimi 02 Eylül 2013 tarihinde başlatacağımı iletmek isterim. Saygılarımla, Neşe Bulut

  • İkea Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön