12 Temmuz 2017 #8842311

İkea Yemek Masası Kabardı!

Ağustos 2016 tarihinde Ümraniye İkea'dan aldığım ıngatorp yuvarlak beyaz yemek masası! yemek masası diyorum. Yaklaşık 6 ay sonra birleşme yerlerinden kabarmaya başladı. İlerleyen zamanlarda hızlı bir şekilde birleşme yerlerinin iki tarafı da kabarmaya başladı. Hatta orta kısmında dümdüz olan alan kabardı! Geçtiğimiz hafta açtığım çağrıyla ekspertiz gelip kontrol etti. Tabi bize herkese dedikleri gibi kullanıcı hatası dediler. Sonrasında müşteri hizmetleri aradı kullanıcı hatası dedi. Neymiş masayı nemli bezle silip kuruladıktan sonra komple açıp iç kısımlarını da kurulayacakmışız. İyi de masanın ortası kabardı bunun neresini açayım? Ekspertiz raporunu istediğimde mahkemeye başvurun kararı alırsınız dedi İkea yetkilileri. İyi olsun kaliteli olsun diye İkea'yı seçiyoruz ardından da ağzımızın payını alıyoruz. Bir de üstüne TV ünitesi alacaktık, sağ ol İkea mağdur et müşterini.

Nedim 1.145 Okunma

Cevaplar

  • Nedim28 Temmuz 2017

    İkea Ingatorp Yemek Masasının boyaları nedensiz yere kabarıyor ve sonuç olarak eksper gönderip kullanıcı hatası raporu çıkartıyorlar (nemli bezle silip kurulamamışsınız diye). Kullanılmadığı halde kabarmaya devam eden yemek masasına Kullanıcı hatası diyebilyirolar ve 1000 TL'ye aldığınız ürün elinizde patlıyor.

  • Nedim27 Temmuz 2017

    Masamda herhangi bir su teması olmamasına rağmen farklı yerleri kabarmaya devam ediyor. (Masayı artık kullanmıyorum süs olarak salonda duruyor, sÜS olarak alacaksanız kesinlikle tavsiye ederim!) Müşteri hizmetleri bu yazım için mail attı ve "Sonuç olumsuz olduğundan herhangi bir işlem yapamıyoruz. " diye çözüm üretti. Ben de süs olarak tutmaya karar verip çözümlerine çok sevindim.

  • İkea Temsilcisi13 Temmuz 2017

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için 09:00 – 22:00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön