19 Şubat 2014

İkea Sorunumu Çözmedi

İkea'dan aldığım Pax (2 adet) dolabı bir süre önce bir İkea çalışanı, firma bilgisi dışında tamir etti ve bozdu. İkea Ümraniye yöneticilerine durumu anlatınca yardımcı oldular ve bir dolabı geri alıp parasını verdiler. Ancak bu olaydan 1 hafta sonra diğer dolabın da (daha önce bitişik olduklarından sorun gözümden kaçmıştı) hasar gördüğünü farkettim.

Bu defa İkea Ümraniye yöneticileri yardımcı olmadı. Yarım yamalak ilgi gördüm ve bu beni çok rahatsız etti. Diğer dolabı da getirin aynı işlemi yapalım demek yerine exper gönderip tamir edelim dediler. Ben dolabın parasında değilim. Diğer dolabın hasarını geç farkettiğim için bana inanmadılar herhalde. Bir üst düzey yönetici acilen arasın.

Murat 767 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı28 Şubat 2014

    Sorun yetkili bir tarafından çözüldü. Ürünü geri aldılar. IKEA nın ilgisine teşekkür ederim.

  • İkea Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

  • Murat19 Şubat 2014

    IKEA yönetiminden hala dönüş olmadı. Dışarıya iş yapan bu kişi ise hala IKEA bünyesinde çalışıyor. Tüm detayları aradıklarında vereceğim. Bu olayı sosyal medyada yayacağım şayet beklentim karşılanmaz ise.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön