sta-1-hoverYetersiz Çözüm

IKEA Online Satış Mağduriyeti

Gozde Gozde09 Ekim 13:30

Öncelikle IKEA gibi global bir firmanın, online satış yapıp müşterisini bu derece mağdur etmesini esefle kınıyorum.

10 Eylül 2020 de 1200 TL lik alışverişimde almış olduğum çekmeceler 1 hafta sonra elime ulaştı, tam 18 gün sonrasına satın almış olduğum montaj hizmeti randevusu verildi ( çok uzun bir süre).

Montaj in 1 kişi geldi, kendi açtığı kutulardan 1 çekmecenin rayının çıkmadığını söyledi ve takamadı...

Bugün 9 Ekim alışverişin üzerinden tam 1 ay geçti o çekmece hala kullanılamıyor. Çünkü IKEA adlı kurumsal şirket, eksik olan rayı bize ulaştıramadığı gibi,  biz alalım mağazadan dediğimizde ise online dan yapılan alışverişler sadece online dan çözülüyor demekte. Defalarca telefonla araya eşime söz yarın dönüyoruz, 1 saat içinde dönüyoruz gibi cevaplarla müşterisini oyalamakta.

Montaja gelen yetkili rapor eksik parça ile ilgili rapor tutmasına rağmen, ve biz defalarca çıkmayan ray parçası için aramamıza rağmen, bugüne kadar hiçbir dönüş yapılmadı!

Bu kadar inorganize bir şekilde online satış yapıp insanları mağdur edip, zamanın çok kıymetli olduğu bir dünya da, bu kadar uğraştırmaya hakkınız yok.

Mağduriyetimin ivedi bir şekilde çözülmesini ve IKEA'nın adına yakışır şekilde bu mağduriyeti telafi etmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gozde 14 Ekim 11:23

Bizimle hala daha iletişime gecen olmadı. Lütfen sadece cevap vermiş gözükmek için otomatik mesaj yollamayın! Yaptığınız çok ayıp bir şey, lütfen hemen ücretini ödediğim eve montaja gönderdiğim kısı ile konusun. IKEA İsveç e hakkınızda şikayet yazacağım!

IKEA Logo IKEA 09 Ekim 14:38

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler