10 Temmuz
#12245984

IKEA Nakliye ve Montaj Ekiplerinin İşlerini Yapmaması

Ümraniye mağazanızdan Güzelce'deki yazlığımız için gardırop, şifonyer, masa, sandalye ve diğer bazı eşyalar aldık. Nakliye ekibi ürünleri verdikleri saatin çok dışında getirdi. Nakliye için gelen ekip ürünleri bekçinin söylediği yere bırakmayıp, sonra gelen ekip yerlerine taşır demiş. Bugün montaj ekibi geldiğinde bunları taşımak benim görevim değil diyerek kurulacak diğer eşyaları da kurmadan çekip gitmiş. Annem ben onları taşıtırım demesine rağmen yapmamışlar. Aşağıda kurulacak diğer masa ve sandalyeleri kurmaya başlayıp, diğer odaya sonra geçebilirlerdi.


Erenköy'den Güzelce'ye annem ve babam bu iş için gitti. Biri 73 biri 83 yaşında iki insanın yaşına hürmeten terbiyesizlik yaparak görevlerini yerine getirmeden ayrılmaları hiç etik bir davranış değil. Ekipleriniz işini yapmayacaksa nakliye ve montaj için ek bir ücret talep etmenize gerek yok biz zati kurulumunu yaptırırız. Yapılan saygısızlık ve kabalık telafisini bekliyoruz. Yazlık da bulunan görevli bekçi arkadaşımız nakliyeye gelen arkadaşlarınızı uyardı yerlerine koyulması gerekeni arkadaşlar bizim görevimiz değil kurulum ekibinin görevi değil diyerek ayrılmış.

Muammer Muammer 1.893 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • IKEA Temsilcisi10 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları