12 Ağustos 2016

İkea Nakliye İçin Gün Söz Verip, Sonrada İlgilenmiyorlar

6 Ağustos günü almış olduğum iki adet ranza yatak nakliyesi bugün 12 Ağustosta yapılacak şeklinde anlaşmıştık. Kimse tarafından ulaşılmayınca ben aradım ve 15 Ağustosa planlı bilgisini aldım. Nakliyeden sorumlu görevli ben ürünü teslim ederken özellikle cuma günü gelecek 6 gün sonra demiş, bu şartlarda olacağını kabul ediyor musunuz diye vurgulamış ben de onay vermiştim. İki oğlum heyecanla bugünü bekledi ve ben İkea kimliğine güvenerek söz verdim. Onları üzmek bu kadar mı basit? O zaman nakliye ödemesini alırken söz vermeseydiniz. Bizde çocuklarımızı ona göre yönlendirseydik.

Boğaç 485 Okunma

Cevaplar

  • Boğaç16 Ağustos 2016

    İkea yalanlarına devam ediyor. Beni kimse aramadı. Ben siparişimin durumunu öğrenmek için 05 Ağustos günü aradım. Aramasam siparişimin gelmeyeceğini ogrenemeyecektim. Lojistik olarak tamamen amatör yönetiliyor. siparişim pazartesi günü yurt içi kargo ile gönderilmesi ayrı bir olay. yurt içi kargoyla gönderilecekse bir hafta önce aldığım ürün için neden bir hafta bekliyorum anlamış değilim. İkea uzak durulması gereken kötü yönetilen bir mobilya mağazası... .

  • İkea Temsilcisi16 Ağustos 2016

    • Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön