05 Haziran 2015

İkea Mutfak Kurulumunda Yaşanan Sıkıntılar!

İkea'dan 1 ay önce mutfak satın aldım. Kurulum sırasında bir bölümün içinden eksik parça çıktığı için rapor tutuldu ve en kısa sürede sorunun çözüleceği söylendi. Yaklaşık 3 haftadır bu sorunun çözülmesiyle ilgili görüşmediğim müşteri temsilcisi kalmadı.


En sonunda 2 gün önce eksper gönderildi ve ankastre bulaşık makinesi için aldığım ön panellerin de hatalı olduğu öğrendim. Eksper tarafından hatalı ürünler alındı ve akşam bilgi verileceği söylendi. 2 gündür müşteri temsilcilerinden bilgi almaya çalışıyorum ne mümkün. Bir daha İkea'dan alışveriş yaparken 2 kere düşüneceğim.

Kadriye 1.090 Okunma

Cevaplar

 • İkea Temsilcisi24 Haziran 2015

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

 • Kadriye'nin Teşekkür Mesajı24 Haziran 2015

  24 Haziran da sorun çözüldü.

 • Kadriye19 Haziran 2015

  19 Haziran saat 16:40 da tekrar ekip gönderildi. Ekip yine eli boş geldi. 2015 yılı içerisinde mutfağım tamamlanır mı diye merak içerisindeyim.

 • Kadriye11 Haziran 2015

  Bu konuyla ilgili 9 Haziran sabahi montaj ekibi gönderildi. Gelen ekip ne bulaşık makinesinin on kapağın dan haberdar ne de diğer sorunlu bölmenin eksik olan cıvataları tedarik edip gelmişler, yine elde var sıfır. Hiçbir çözüm sağlanmadı. Bu konuyla ilgilenen müşteri temsilcisine ulaşamadığım da cabası. Görüştüğüm diğer temsilciler konuyla ilgili bilgileri olmadığını araştırıp bilgi verecekleri söyledikleri halde geri dönüş yapmıyorlar. İkea gibi kurumsal bir firma kimliğine yakışmayan bu tutum karşısın da hayretler içerisindeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön