29 Aralık 2015

İkea Kusurlu Ürününü Değiştirmiyor.

19 Aralık tarihinde tamamen İkea satış personeli tarafından parça listesi oluşturulup kurumsal departmanı tarafından toplaması nakliyesi ve montajı gerçekleştirilen besta ürünlerimin üst camının hatalı olduğu ve değişmesi gerektiği montaj elemanları tarafından belirtildi.

Bununla birlikte 2 adet ayağın eksik satıldığı yeniden mağazaya giderek satın almam gerektiği söylendi. Hatalı parça için beni arayan müşteri hizmetleri salı günü için eksper geleceğini ve değişim yapacağını söylemesine rağmen gelen giden olmadı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda da yine beni oyaladılar. 3 parça ürün için 3 defa mağazaya gitmek 3 defa da montaj için işten izin almak istiyorsanız İkea'dan alışveriş yapın.

Günay 389 Okunma

Cevaplar

  • Günay01 Mart 2016

    Zor bir süreç sonunda olsa da firma nihayet arızalı ürünü değiştirdi. Aslına bakılırsa olay kusurlu ürünün bedeli değil, firmanın tek taraflı ve hatasının sonuçlarını müşteriye yıkan, sorumluluktan kaçan hizmet anlayışı. Türkiye'ye gelen her firma Türkiye'li oluyor ne yazık ki.

  • Günay30 Aralık 2015

    Şikayetimi ilettikten sonra herhangi bir iletişim kurulmadı. Şirket şikayetçi olduğumuz vurdumduymazlığı sürdürmeye buradan da devam ediyor.

  • İkea Temsilcisi29 Aralık 2015

    • Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön