sta-1-hoverYetersiz Çözüm

IKEA Kurulum Sorunu Olması

Öznur Öznur09 Ekim 13:45

İki hafta önce genç odası için Ümraniye IKEA'dan alışveriş yaptık, önce ürünleri Beğendik stok kontrolü yaptırdık ve listemizi oluşturduk, kasaya gidip nakliye artı montaj ile satın aldık, eve gittiğimizde faturayı kontrol ettik hem mutfak hem çalışma masası satın almıştık listede mutfak masası iki parça gösterildiği için çalışma masası olmadığını fark etmedik. Eve gidip kontrol ettiğimde çalışma masası olmadığı iki parça mutfak masası yazıldığını görüp ertesi gün tekrar mağazaya gittik, müşteri hizmetleri stok hatası olduğu için ürünün verilmediği kasadan da bunun uyarısının yapılmadığını söyledi. Başka mağazada var olduğunu onu da kendimizin gidip alacağını söyledi. Tüm ürünleri oradan almak isteyip faturamı iptal etmek istedim. Tüm ürünlerle fatura iptali yapılacağını ve ufak tefek aldığımız peçete gibi kalemlik gibi ürünleri de getirip iade edebileceğimi söyledi. Bende gidip diğer mağazadan çalışma masasını aldım.

Kendi imkanlarımla eve götürdüm, teslimat 3 kez ertelendi neyse kuruluma gelindi, çalışma masasına kurulum yazılmadığı için kuramadıklarını söylediler. Olayı anlattım mağazadan bana uyarı yapılmadığını montaj satın aldığım halde bunun içinde kurulum montajı almalısınız denilmediğini ve mağaza mağaza gezmek zorunda bırakıldığımı o ağır ürünü nakliye aldığım halde kendi imkanlarımla taşımak zorunda kaldığımı ve bununla ilgili herhangi bir uyarı yapılmadığını ve çalıma masası kurulmadan bırakıldı. Ek kurulum alıp daha sonra artık oda ne zaman olursa yaptırmamız gerektiği söylendi, mağazanın kendi hatasını çözmemek için beni bu kadar uğraştırması son derece olumsuz etkiledi. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Öznur 09 Ekim 16:32

IKEA tarafından geri aranmama rağmen herhangi bir telafi yoluna gidilmemiştir

IKEA Logo IKEA 09 Ekim 14:37

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler